reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Villandra8 no właśnie wiem ze ladna zima, wracam na troche ale w kwietniu wiec juz raczej zimy nie bedzie.
Ja dzisiaj migrenowy dzien mialam co przy 2 dzieci i psie przyjemne nie jest
 
reklama
Wiosna za oknem, porządki robić trzeba, a się nic nie chce :sorry2:
Ktoś widział może krasnoludki????? Chętnie złapię i do roboty pogonię :-D
 
Hej Franiowa - fajnie, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że szaleństwo, jakiekolwiek, szybko się skończy i złapiesz choć chwilę wytchnienia ;-)
Aż zerknęłam z ciekawośći co u Was do bloga - powiem Ci że Franuś URÓSŁ :szok::szok::szok: Super pracujecie - widać, że sprawia mu ta praca sporo radości :-) Oby tak dalej.

Vill, Franulka pięknie idzie do przodu, uczy się ciągle czegoś nowego - o, dziś na przykład nauczył się dmuchać nos:tak:
A poważnie, zmęczona jestem koszmarnie. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny rok, ale nie wiedzieliśmy, że aż tak. W sumie nie ma mnie aż 5 dni, dzieciaki to źle znoszą, ja też. Pan mąż też czasem zatęskni (przynajmniej tak mówi;-)).
Natula nieźle się odnajduje w nowej rzeczywistości i to cieszy nas ogromnie.
Przed nią w kwietniu egzaminy do gimnazjum i testy szóstoklasisty.

A narazie leczymy się z choróbsk.
Chcę już wiosnę na 100%!!!:)
 
Franiowa- potwierdzam- Franio kawał chłopa:-) i fajnie,że się tak uczy super też,że Natalka się tak ładnie zaaklimatyzowała o oby Wam już teraz z górki leciało:tak:

Ta wiosna wczoraj była fajna- fajniejsza by była jakby nie wiało, ale co tam moje dziecka się dotleniły na maxa i kurde tu dylemat bo chciałabym je jeszcze powozić trochę w gondolach ale te już ciekawe świata tylko jak my mamy spacer 2-3h to one po max godzinie padają i śpią a w tedy te gondole idealne, bo spacerówka już nie jest tak wygodna.....
Ale te niektóre mamy to przegrzewają dzieci na maxa....

A krasnoludki zapraszam również do mnie!!!!!!Jak słońce zaświeci to nic tylko rolety w dół, bo okna wyglądają rewelacja:baffled:
 
reklama
Franiowa najważniejsze, że ten trudny rok za Wami; Natalka się odnalazła i to ważne, Franio robi postępy - bo jakby mogło być inaczej. Z rozłąką rzeczywiście trudna sprawa, no ale jak trzeba...
Też mam nadzieję, że teraz będzie Wam już tylko łatwiej
yes2.gif


sylha ja Ci nie powiem - akurat nasza spacerówka jest o tyle rewelacyjna, że mały w niej zasypia, kładzie się ją praktycznie na leżąco i jest gucio. Ja się właśnie będę martwić jak zapakować dwójkę - dziś nawet patrzyłam na wózek dla bliźniąt
shocked.gif
laugh.gif
Tak mi przypadkiem się nawinął

http://allegro.pl/wozek-cosatto-dla-blizniakow-i3059675039.html

Gdybym była w stanie posadzić w nim Rafała, a do tego zamontować fotelik, to by było CUŚ
wink2.gif


My dziś spacer zaliczyliśmy jeszcze przed deszczem - i w sumie dzięki tatusiowi
baffled5wh.gif

Miałam skoczyć szybko po coś na obiad, a Rafał miał zostać z dziadkiem, ale się okazało, że..... auto nie pali
realmad2.gif
Tatuś wczoraj przy pięknej pogodzie postanowił powietrzyć auto, więc pootwierał wszystkie drzwi, bagażnik i tak zostawił auto na pół dnia- wykańczając w ten sposób akumulator
no.gif
Wprawdzie wjeczhał jeszcze wieczorem do garażu, ale rano echo. Na podłączenie do prostownika oczywiście już nie miał czasu.
No więc zamiast do sklepu, to poszłam z małym na spacer.
 
Do góry