reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

witajcie dziewczyny:)
wybaczcie się się wtryniam;-) ale mam pytanko - czy któraś z Was ma niepotrzebny kupon -20% z Kappahla na dział dziecięcy? z tych co oni wysyłają. Mam upatrzoną jedną rzecz, a na promocję się chyba na razie nie zapowiada.
Na wymianę oferuję kupony też na -20% a dział damski i męski :-) z góry dziękuję za odp
 
reklama
Hej-ho!

Tin gratulujemy zębolka :-) U nas chyba niedługo pojawi się górna jedynka z dwójką, która zatrzymała się na samej krawędzi dziąsła - wygląda jakby była juz na wierzchu, a jednak siedzi jeszcze. No i widzę, że Tomek mobilny na całego - u nas póki co pełzanie na małą skalę i podrywy do podniesienia pupencji w koordynacji z rękami ;-)

Franiowa no nie pomogę z tymi korepetycjami :no:

corina tobie tez nie pomogę, bo nie mam nic takowego...


A u nas burzowo :baffled:
 
witajcie dziewczyny:)
wybaczcie się się wtryniam;-) ale mam pytanko - czy któraś z Was ma niepotrzebny kupon -20% z Kappahla na dział dziecięcy? z tych co oni wysyłają. Mam upatrzoną jedną rzecz, a na promocję się chyba na razie nie zapowiada.
Na wymianę oferuję kupony też na -20% a dział damski i męski :-) z góry dziękuję za odp

kupony już niepotrzebne ;-) byłam w Kappahlu i jest przecena -20% na wszystko tylko w dniu dzisiejszym ;-)
 
Franiowa podczytuję wątek Frania, czytałam o tym ogromie jego postępów i Twojej heroicznej pracy włożonej w rehabilitację, efekty są naprawdę aż niesamowite! Więc wierzę, że i tym razem dacie radę pójść dużo dalej niż ktokolwiek teraz śmie wam dawać nadzieję :-)

Villa ani się obejrzysz ząbki będą na wierzchu :-)

Sylha heh, też się nie mogę doczekać :-D Choć z drugiej strony ciągle jeszcze tyle do zrobienia przed porodem, że tak co 2-3 dni odkładam gotowość do rodzenia o te 2-3 dni. Wiem, że wpływu i tak nie mam, ale liczę, że mój dzieć grzeczny i posłucha błagań :-D

U nas wiosna powróciła, ciepło, miło... Poproszę całą zimę w takim stylu :-D
 
Tak to jest, jak się czyta na raty...

Franiowa chciałam Ci napisać, że mam nadzieję, że i tym razem Franek wymknie się diagnozie, skoro już tyle razy dokonał tej sztuki. Ja wprawdzie Wasz blog dawniej czasami podczytywałam, ale i bez tego wiem, że z Franka dzielny jest chłopak, a z Ciebie dzielna mama.


A my dziś siedzimy - tatuś ma nockę w barze rodziców.
Bobas śpi, a mamusia zerka na Shreka...
 
reklama
Do góry