reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Franiowa no to super, że się udało - i z tortem i z domkiem (bo nic się chyba nie chwaliłaś?)
To się bawcie jutro (tzn. dzisiaj) dobrze, a że dzisiaj jest dzisiaj, to i ja złożę życzenia Natalce - wszystkiego najlepszego; spełniaj swoje marzenia ;-)

Ja walczę dalej ostro - z porządkami, dziś pół ogródka przekopałam i M do kąpieli dziecka zagoniłam. A co! Niech wie Rafał, że ma też tatę :-p
 
Franiowa super, że domek sprzedany :-D Wszystkiego naj naj dla Natki!
Dziś mam dzień spania, wstałam o 10:30, śniadanko, spacerek z burkiem, wróciłam do domu i drzemka 1,5h.. Aaaa co mi tam :-D Brzuch dziś rano opadł kolejne kilka cm niżej, więc trzeba pospać na zapas ;-)
 
Mal, super! To na dniach możesz się spodziewać :) Masz jakieś przeczucia?
Ja na kilka dni przed porodem byłam w lekkiej euforii :)
A my się chwalimy. Mamy dolną lewą jedynkę. Natomiast ząbkowanie to horror. :(
Franiowa- Wy sprzedaliście dom- gratuluję, a my szukamy większego mieszkania. Lipa jest. Nie ma nic interesującego. Było jedno mieszkanie całkiem niedawno- na Jankowskiego, ale się spóźniliśmy z rozmowami z właścicielem :baffled:
 
Vill- czekam na wypłatę, żeby kupić to krzesełko. Tomek też już zaczyna siadać- bardzo chwiejnie. Klęka na kolankach i usiłuje się podciągać. Pełza świetnie i zaczyna też raczkować. Wszędzie go pełno. Uff...
 
Wiecie co, u nas wszystko teraz nabrało pędu a ostatnie dni sa dla nas dość trudne.
Po podpisaniu aktu okazało się ze był problem z wypłata środków, ale to już przeszłość. I w ogóle pikus. Stad jakoś tak nie chwaliłam się głosno, tzn na blogu napisałam, że "po sprawie".
Franio jest po diagnozie klinicznej. Autyzm dziecięcy. "trochę" mi to dowalilo psychicznie, ale już jest w miare ok.

Dziewczynki, z tej matmy dla mojej Natki nikt Wam do glowy nie przychodzi?
 
aaaaaaaa i gdzie w Opolu można kupic karmę Royal Canin Calm?
Bolo kiepsko znosi nasze przeprowadzki. Chcemy go wyciszyć ciut bo chwilami niexle świruje.
Jutro będę obdzwaniała gabinety wetów, ale może znacie adres?
 
Tin przeczuć nie mam, ale tak bym chciała koniec przyszłego tygodnia, żeby jeszcze kilka rzeczy choć ciut dopiąć :-) Gratuluję zęboli :-D
Franiowa oj, autyzm dziecięcy?? Nie brzmi miło. A jak rokowania?
Gdzie w Opolu można kupić karmę to nie wiem, ja zawsze z netu zamawiam, bo jest dużo taniej niż w sklepach czy u wetów, na allegro ta karma RC calm dla kotów 4kg kosztuje 125zł (wysyłka free), w 99% procentach paczka dociera następnego dnia po zamówieniu.
 
reklama
Mal, dzieki - sprawdzę na All.

Rokowania? Wiesz co, przy Franiu zawsze bałam się wybiegac myślami do przodu. Wolałam sobie nie zadawać pytań o przyszłość, bo wizja mogłaby mnie sparaliżować. Patrzę na Frania, postępy, to jak wymyka się kolejnym diagnozom i kiepskim rokowaniom i ...mam nadzieję.
Przyznam, ze tę diagnoze ciężko było zaakceptować. Jeszcze do końca tego nie zrobiłam.
Boje sie strasznie, ale zrobimy wszystko, by pomóc krasnalowi.
 
Do góry