reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Mal, dzięki. Dla dziewczyn z miau to ważne, więc serdecznie dziękuję. Współczuję koleżance bólów krzyżowych. Biedna, strasznie długo się mordowała z tymi trzema cm. Wiem, że przyspiesza rozwarcie masaż szyjki. Mi lekarz zrobił i z 4,5 zrobiło się 6 cm w 20 sekund. Jak ja kochałam tego drania wtedy. Heh...
My mamy tak mało miejsca w mieszkaniu, że powoli jesteśmy przywaleni przez rzeczy, a wszystko jest potrzebne :( Ciuszków po Tomku nie mam gdzie trzymać. Niestety, do kupna większego mieszkania daleko. M. wpadł na pomysł kupna domu wspólnie ze swoimi rodzicami, ale może zapomnieć, póki ja mam coś w tej sprawie do powiedzenia.
 
reklama
Witam dziewczyny.
Ja dzisiaj miałam masakryczny dzień. Czułam się jak wypluty cukierek.już myślałam, że coś mnie bierze, ale medykamenty zadziałały i jest ok. ufff

Villa a coś ze starach motorów nie masz? Jakieś częsci czy cóś? MÓj K. to by nawet pieszo po takie cosik zaleciał:-D
Do głosowania też się przyłaczę ale to od jutra bo dzisiaj muszę szybko zaległości nadrobić ;)
 
Tin masaż ponoć paskudnie boli.. Wiem, że na miau bardzo silny ruch jest na pomoc kociakom, kiedyś tam zaglądałam, ale czasu na wszystko, co by się chciało brakuje.
Przy małej ilości miejsca fajne są worki próżniowe, używasz? Ja klnę na dużą ilość miejsca, bo mój chłop jak widzi tyyyle przestrzeni w jego mniemaniu niezagospodarowanej to przytarga tyyyyle rzeczy, żeby tam sobie poczekały na lepsze czasy. W salonie 2 plotery stoją, normalni ludzie tak nie mieszkają. I wiem, że te plotery to była super okazja, że one do piwnicy nie wejdą, bo drzwi za wąskie, ale co mi to daje, mieszkam w stercie przydasiów :confused:
 
Kamea motorów niet, ale w stodole stoją zwłoki dżipa, którego dziadek miał w planach kiedyś przywrócić do życia lecz płonne jego nadzieje. Wprawdzie na razie trwają jeszcze dyskusje na temat przyszłości rzeczonej kupki złomu (ku takiemu przeznaczeniu wszystko zmierza), ale jak tak pomyślę, to wizualnie coś by może z motorem wspólnego się znalazło...
Jak dojdzie do etapu złomowania, to najwyżej podeślę Ci fotki na wypadek gdyby Twoja połowica miała ochotę na dłuuugi spacer po szczęście ;-):-D

Mal ja tam na koniec ciązy wiesiołek łykałam i herbatę z liści malin (ohyda) piłam - ale rozwarcie poszło szybciorem...

Widziałyście kolejne czworaczki? A w domu troje starszego rodzeństwa - w tym bliźnięta :-) To dopiero szczęście!

U nas niedziela bez atrakcji, chyba że uznać za takowe wzmożone marudzenie poparte pchaniem do buzi wszystkiego co tylko w zasięgu rąk (z naciskiem na same ręce) - a zębów jak nie widać, tak nie widać :confused2:
 
reklama
Kamea- z czworaczkami nie ma źle, w domu bliźnięta parka i jeszcze starszy syn, więc ród męski uratowany:-), ale swoją drogą to nieźle produktywna rodzina:-p

Franiowa- a głosować można nonstop czy tylko pierwszy głos w danym dniu się liczy?!?!?!Bo ja tak nonstop....

Tini- kociaki oczywiście też nie ominięte:-)
 
Do góry