reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Dziękuję za głosy. Ja dziś zalatana jestem. Mata nie działa- nie gra muzyka. Wkurzona jestem, bo myślałam, że przez weekend Tomek poszaleje na tym, a tu wielki zonk. :baffled:
Dostałam dziś Plastusiowy Pamiętnik. Pojawił się na kocim bazarku (licytacje na rzecz kotów)- i będę zaraz czytać. Dla męża była to pierwsza przeczytana książka- a właśnie dziś są jego urodziny, więc tym bardziej się ucieszył. :happy:
Odpoczywamy... dobrej nocy :happy2:
 
Nie boicie się zbierać grzybów? Ja nie kupuję nawet tych zbieranych przy drodze. Nie znam się na tym kompletnie.
Vill- fajnie, że Rafałek miał radość z wyprawy do lasu. Ja teraz chusty używam sporadycznie, ale był taki etap, że bez niej bym nie dała rady. Doskonale go uspokajała i wyciszała. :)
 
U nas chwilowy brak czasu - bo mamy wielkie grzyboobieranie (a zbieramy tylko to co znamy ;-))
Może później jeszcze zajrzę i dokładnie przeczytam posty wyżej.


No to bardziej szczegółowo -

Tinti
co mojej sklerozie umknęło? Dokąd jedziecie? Ale dokądkolwiek pędzicie, bawcie się dobrze.

A u nas to dokładnie tatuś zbiera grzyby, a ja je potem muszę obierać (tego to ja nie lubię). No ale uszka na Wigilię zabezpieczone ;-)
Poza tym szaleję na all - przymierzam się do wystawienia kilku gratów. Czy ktoś gustuje może w starociach? Bo przyznam że mam tego trochę - jakieś wazoniki, stare lampy. A może łóżko? Albo chińskie wazy?
Im więcej miejsca, tym więcej gratów - a dziadek jest tego najlepszym dowodem; gdzie tylko posprzątamy i odkopiemy trochę wolnej przestrzeni, tam natychmiast MUSI się znaleźć coś, co nagle dziwnym trafem nie może stać tam, gdzie dotychczas :baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam raniutko :-)

Villa- a na tablicę.pl wrzucasz?!?!?!Masz za darmo i np. u nas jest duże wzięcie, właśnie się zastanawiamy jak wysłać i czy wysłać kolesiowi do Gdańska szorowarkę do płytek i gresu.....ta stała akurat 2 miesiące, ale moje auto tak jak pisałam 2 dni.....
 
Jak na razie zrobiłam pierwsze kroki na all (choć przy jednej aukcji mieliśmy automatycznie propozycję, by zmieścić to na tablicy). Z tym że to właśnie były jakieś pierdółki, które było (powiedzmy) łatwo wysłać. A teraz mam takie szpargały, które miałam zamiar sprzedać na pchlim targu w Budkowicach (który to targ umarł śmiercią naturalną - a takie plany miał pan P.; ale złapał stołek gdzie indziej, to o wszystkim zapomniał - z tym, że stołek też już mu się złamał; jaka szkoda...), albo w Dobrzeniu, ale jak był ostatni to było zwyczajnie za gorąco, żeby siedzieć tam cały dzień z dzieckiem.
No a miejsce graty zajmują i baaardzo chcę się ich pozbyć. Najlepiej z zyskiem, bo dużo z nich nie jest bez wartości....
 
moj kolega to stary handlar, sprowadza z niemiec graty jakieś i sprzedaje na all, muszę powiedzieć,że całkiem nieźle mu to idzie.:-)
 
reklama
Witam dziś :-)
Pogłosowane, strony dodane do ulubionych więc będę klikać codziennie :-) A w dni powszednie z pracy jeszcze poklikam ;-)

Tin miałaś rację z tym ZZO w Strzelcach, koleżance przed porodem mówili, że nie ma a na porodówce okazało się, że dają, ale ona się nie załapała, bo stała 12 godzin na 3cm z bólami krzyżowymi.. A dają dopiero przy 5cm.

Franiowa z grzybami mam podobnie, ślepaczek ze mnie i psinco znajduję ;-) Dodatkowy minus pajęczyny!! Fuj fuj fuj, nie znoszę.. Choć po lesie połazić bardzo lubię :-)

U mnie dziś przedpołudnie lenia, ale zaraz idę porządkować regał, żeby w końcu przemeblować pokój :-)
 
Do góry