reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

:)
1 głos na dobę z 1 kompa sie liczy:)
Jak masz dostep do kilku kompów albo net na komórce, to głosuj ze wszystkiego, co masz pod ręką.
Strrrasznie długi ten konkurs - 15.XII. mam nadzieję, że wtedy będziemy juz mieszkac w Opolu w swoich 4 ścianach.

KLIK NA FRANIA:)
 
reklama
:)
1 głos na dobę z 1 kompa sie liczy:)
Jak masz dostep do kilku kompów albo net na komórce, to głosuj ze wszystkiego, co masz pod ręką.
Strrrasznie długi ten konkurs - 15.XII. mam nadzieję, że wtedy będziemy juz mieszkac w Opolu w swoich 4 ścianach.

KLIK NA FRANIA:)

To się baba nawysilała:-D muszę to jeszcze ew. tel obczaić,żeby potem linku nie szukać pół dnia, bo ten miesiąc jeszcze dam radę, ale potem to za siebie nieodpowiadam...
 
:)
1 głos na dobę z 1 kompa sie liczy:)
Jak masz dostep do kilku kompów albo net na komórce, to głosuj ze wszystkiego, co masz pod ręką.
Strrrasznie długi ten konkurs - 15.XII. mam nadzieję, że wtedy będziemy juz mieszkac w Opolu w swoich 4 ścianach.

KLIK NA FRANIA:)

To się da jeszcze obejść - resetujesz połączenie z netem, dostajesz nowy adres IP i... masz "nowy" komputer ;-)

Też głosujemy na wszystko po kolei :tak:

Dziś muszę chałupę ogranąć i w końcu się nad żelazkiem zlitować, bo tak się lituję chyba już od dni dziesięciu, a kupka prania zamiast znikać, to ciągle rośnie - muszę ochrz...nic te moje krasnoludki; lenią się coś ostatnio dziady jedne :rofl2:
 
Super,dzięki ogromne. ;-) Dziś Mama kupiła włóczkę. Będzie robić dla wnusia sweterki, pajacyki, kocyki, czapeczki słitaśne, spodenki ze stópkami... co tylko mi przyjdzie do głowy :happy::happy:
 
Sie witam:)

FraniaMama-u nas zakodowane i z trzech kompów leci :)

Tin-a "grubsze"sprawy mama też dzierga? tzn.dla dorosłych?:)

No i się chyba zdołuję..bo moja męża ma parcie ...na następnego brzdąca:/ pada na pysk siedząc teraz z Dorkiem,ale chce...aaaaaaaaa...instynkt mu się załączył?

Ma która namiar na stomatologa na NFZ,który rwie zęby?
 
reklama
Pogłosowane, zaraz północka będzie to od razu z domowego za jutro poklikam :-)
Villa a to nie tak hop czasem, bo się pliki cookie osadzają i zdradzają, że my to my ;-)
Tin ooo, ale fajnie z takim dziarganiem maminym!
Madzialena monitor oplułam jak przeczytałam pytanie o te "grubsze" sprawy :rofl2:
A ta druga dzidzia to może dla Dorka, się dziecie razem będą bawić ;-)
 
Do góry