reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
Ewela
Bartuś też ładnie:tak: a to będzie Bartosz czy Bartłomiej?
mi się Bartek tez podoba i w sumie nie ma teraz wśród znajomych ani w rodzinie ale jakoś nie chcę proponować tego mężowi żeby nie pomyślał że przez sentyment na dawne moje miłostki;-)
 
robaczku - będzie Bartosz, Bartłomiej to jakoś za długo....
U nas też nie ma Bartka ani w rodzinie ani wśród dzieci znajomych dlatego tak zdecydowaliśmy :-) Znam tylko jednego Bartka dorosłego i fajny gość, także dobrze mi się kojarzy :-D
 
robaczku ze względu na dawne miłości ja dostaję drgawek gdy słyszę imię Ewa i Kasia-a kiedyś tak mi się podobały:-D a mój mąż jak słyszy Wojtek to aż się robi zielony:-D
 
zeberka363 Kasia to chyba najbardziej popularne imię jakie można dać dziewczynce :p Wojtków u mnie też sporo. :no: Ale powiem wam że i tak większość rodziców daje popularne imiona, Kacper, Jasiek, Michał, Kuba.

A co myślicie o imieniu Nikodem? :p Ostatnio gdzieś widziałam to imię :happy:
 
ola - moja znajoma ma synka Nikodema - uroczy chłopiec :) my cały czas myslimy nad imieniem - podoba nam się Emilka jak do tej pory żadnej w okolicy nie było, lecz w niedziele sie dowiedziałam, ze u takich patoli córeczka się urodziła i własnie Emilka....chciałam Maja - piękne imię, ale pies mojej bratowej sie tak nazywa....kurcze :/
 
ilonka, ja to nie patrzę jakie dziecko jest, bo ma takie imię, bo każde jest inne :-), tylko zwracam uwagę na imiona które mi się źle kojarzą :-D Wyobrażam sobie tylko jak będę wołać, bo wiadomo jak małe to się zdrabnia i np gdybym dała dziecku Ksawery to nie wiem jakbym do niego wołała hehe. Moja siostra ma na imię Maja, bo jak sie urodziła to popularna była ta bajka o pszczółce Mai. Ale psu dawać takie imię???? Masakra hehehe..
 
reklama
oj długo mnie tu nie było. Ostanio mam setkę rzeczy na głowie i kompletnie się ze wszystkim nie wyrabiam. Szkoda, że na tegoroczne święta moje maleństwo będzie jeszcze w brzuszku, bo już tak chcielibyśmy aby było z nami. Jutro jadę do rodziny i zostaję tam na święta, mam nadzieję że to będą spokojne święta bez wariacji bo ostatnio tych wariacji było za dużo ;).
 
Do góry