reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
słyszałam że zjedzenie czegoś słodkiego przed usg pomaga bo dziecię jest bardziej ruchliwe :) ale nie wiem nie sprawdzałam tego
 
ingena , ale uparciuszek!!!;-)
vilmaq to ja najem się jutro czekolady przed wizyta i dam znac , czy dzieciatko byłoo ruchliwe;-)
 
a u mnie wystarczy że zjem cokolwiek-a jem prawie na okrągło:-D- i mały zaraz fika na całego czyli ciągle fika:-D:szok:
 
martolinka oj uprarciuszek i to bardzo:). Dzisiaj to przeżywam katusze, jestem w stanie zjeść dosłownie wszystko i jeszcze więcej. Dzień zaczął się od tuńczyka z jajkiem, później tabliczka czekolady. Maskara dawno tak nie maiłam.
 
pogoda nastraja :) u nas jest za oknem ponuro i szaro cicho jesiennie. nic tylko książka albo tv i jedzenie :) (a ja w pracy - ale jedzenie mi pozostaje) :)
 
reklama
Do góry