reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Ja na szczęście nie mam problemów z rodzinką. Powiedzieli, że to rodzice wybierają dziecku imię i nic im do tego.
Przynajmniej nie trzeba się tłumaczyć, dlaczego tak a nie inaczej.
 
reklama
ardzesh mi się Nadia w ogóle nie kojarze z wojną ani tym bardziej z "hitlerkiem":baffled: i szkoda że zrezygnowałaś bo to naprawdę piękne imię mi tez chodziło po głowie ale podobnie jak u Agi teraz nie bardzo pasuje;-)

Co do imion to nas nikt nie próbuje przekonać bo wiedzą że to daremny trud a czym im sie podoba czy nie :Nie wiem?? rodzina nie komentuje, mówi że to nasz wybór i najważniejszy żeby było zdrowe a imię rzecz drugorzędna.:-)
 
A u mnie to nawet nikt z rodziny nie pyta o imie dla dziecka :-)Moja mama to sie tylko nabija, i jak dzwoni to za kazdym razem z innym bardziej egzotycznym imieniem:-) a tesciowa to ani razu, przynajmniej mnie, nie pytala, co mnie dziwi bardzo :szok: Czyzby to cisza przed burza?
Niektore kolezanki sie pytaja ale nie spotkalam sie z negatywna reakcja, na szczescie :-)
 
a ja naraziłam się wczoraj lekarzowi, gdy zapytałam, czy to na pewno aby dziewczynka??:-D "ileż mogę pani powtarzać??" zapytał z udawanym oburzeniem;-) i zagląda i mówi że dziewuszka ;-)no! i Hania jest Hanią!!
 
Moi teściowie interesują się imieniem, teścio wiecznie gada, że musimy ładne wybrać, takie żeby pasowało, blablabla a propozycji żadnych nie wysuwa "bo i tak on nie ma nic do gadania". no to po co tak gada?!?!?!
Moi rodzice nie starają się wywierać na nas wpływu absolutnie. Najważniejsze zdrowie dziecka.


A jakiś czas temu śniła mi się Gabriela i chyba ta Gabriela zostanie :-)
Zawsze lubiłam to imię i pasuje do krótkiego nazwiska :-). Mąż też akceptuje :-)
Dwa razy slyszałam, że to dziewuszka i myślę, że nic jej już między nóżkami nie urośnie :-), w ten czwartek znów idę i podejrzę :-)
 
Moi teściowie interesują się imieniem, teścio wiecznie gada, że musimy ładne wybrać, takie żeby pasowało, blablabla a propozycji żadnych nie wysuwa "bo i tak on nie ma nic do gadania". no to po co tak gada?!?!?!
Moi rodzice nie starają się wywierać na nas wpływu absolutnie. Najważniejsze zdrowie dziecka.


A jakiś czas temu śniła mi się Gabriela i chyba ta Gabriela zostanie :-)
Zawsze lubiłam to imię i pasuje do krótkiego nazwiska :-). Mąż też akceptuje :-)
Dwa razy slyszałam, że to dziewuszka i myślę, że nic jej już między nóżkami nie urośnie :-), w ten czwartek znów idę i podejrzę :-)

Gabriela bardzo ladnie, jak mieszkalam we Wloszech, znalam uroczego chlopczyka o imieniu Gabriele i sama sie zastanawialam, czy nie tak nazwac naszego syneczka, ale maz cos kreci nosem :baffled:.

Elwis - ja tez mam USG w czwartek po poludniu u tego Makowskiego. A gdzie ty chodzisz do ginekologa w W-wie? Mozesz kogos polecic?
 
Gabriela bardzo ladnie, jak mieszkalam we Wloszech, znalam uroczego chlopczyka o imieniu Gabriele i sama sie zastanawialam, czy nie tak nazwac naszego syneczka, ale maz cos kreci nosem :baffled:.

Elwis - ja tez mam USG w czwartek po poludniu u tego Makowskiego. A gdzie ty chodzisz do ginekologa w W-wie? Mozesz kogos polecic?

hehe, to może się spotkamy??? ja idę na godz. 16 :-)
ja teraz chodzę prywatnie na Bródnie, do Ilony Guzińskiej
fajna babka :-), wizyta 100 zł
Lekarz Ginekolog Warszawa
 
reklama
hehe, to może się spotkamy??? ja idę na godz. 16 :-)
ja teraz chodzę prywatnie na Bródnie, do Ilony Guzińskiej
fajna babka :-), wizyta 100 zł
Lekarz Ginekolog Warszawa

Ja ide na 17:45, pewnie Ty bedziesz juz dawno po, choc moze gdy bedzie mial opoznienie .... bede sie rozgladac, a noz :happy:
Dzieki za info, zadzwonie do niej, moze nie bedzie oblezona. Czy ona bada Cie teraz na tym etapie ginekologicznie?
 
Do góry