reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
U nas chyba zostanie Gracjan chociaż mąż zaczął ostatnio wspominać o szymonie więc już sama nie wiem. Jak dla mnie to na razie jest Gracek
 
a co sądzicie o imieniu Iga, dziś byłam u rodzinki na wyjeździe i oczywiście moja ciotka " a cóż to za imię...brzydkie" miałam wrażenie że mała od środka kopnęła ze złości....
denerwuja mnie takie komentarze chyba jako rodzice mamy prawo wyboru...

Hej, nam też bardzo podoba się imię Iga, mamy z mężem podwójne nazwisko więc nasza córcia powinna miec krótkie imię i muszę powiedziec, że znajomym ludziom młodszym to imię podoba się ale rodzicom i ciotkom...to tak jak u was:-(, ale cóż to nasze dziecko i nasz wybór...
 
U nas jak bedzie dziewczynka to na pewno Zosia. Jak chłopiec to chyba Franek. Mi się strasznie Franek podoba, tylko niektórzy uważaja ze jest to stare i nieużywane dziś imię i że z maluszka będą się dzieci później śmiać. Mąż też nie jest do końca przekonany do tego imienia, ale prawie go juz przekonałam:)
 
reklama
Kasikk, Franek super imię, ja mam synka Franka:-) Teraz te stare imiona są na czasie, wiec raczej nikt nie powinien się śmiać.
 
Do góry