reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
Hej dziewczyny ;-) Ja tez mam problem na wyborem imienia dla chlopca :baffled:Jak narazie to podobaja mi sie Olivier i Natan ;-)No i ewentualnie Dominik ale mojemu TZ sie nie podoba to imie:baffled:Trzeba dalej cos myslec moze akurat cos sie spodoba :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
My z mężm zdecydowlismy że jak bendzie dziewczynka to klaudia a jak chłopak to kacper ale po wizycie w pywatnej klinice i zrobieniu usg bendzie chłopczyk wienc Kacperek :-):-):-), nie ma to jak płatne dobre usg przynajmniej wiem że dobrze wszystko jest a zobaczenie swego malęństwa na kolorowo to super sprawa bardzo się cieszymy z tego z mężem że widzieliśmy go na kolorowo i bardzo dobrze :-D:-D
 
czarna meggi My na początku też chceliśmy Olivierka :) Bardzo ładne imię. ALe potem zmieniliśmy, ze względu na to, że ciężko jest go zdrobnić.

Teraz znów zaczynam się zastanawiać... :confused:
 
teraz żałuję, że nie będę mieć bliżniaków. Myszon i Żyraf bardzo do siebie pasują :-D:-D chociaż z drugiej strony na tamtej stronie jest też Elvis...:-D dobrze, że nie spodziewam się chłopca bo miałabym problem z wyborem pośród tych imion...
 
I u mnie dziś wreszcie maluszek ujawnił swoją płeć i choć planowaliśmy chłopca to nadal nie mogę uwierzyć że nam się udało . To jest moje ostatnie dziecko i jak powiedział mój ginekolog rzutem na taśmę nam się udało .
 
reklama
Do góry