reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Ja mam kilka imion a mianowicie Natalia, Paulina, Regina to po babci męża, Blanka, bo wiemy, że na sto procent będzie dziewczynka. Jak możecie napiszcie, które z tych imion wam się najbardziej podoba:)

Mi najbardziej podoba się:
Blanka, Natalia, Regina , Paulina
Wybór należy do Ciebie ;-)
 
reklama
Nathalie jest też Żyraf :-D o Mój Boże skąd oni pobrali te imiona???????
No u nas dziewczynka więc imie wybrane na 100% juz mamy. Z chłopcem byłoby gorzej, podoba mi się wiele męskich imion i trudno byłoby się zdecydowac: Miłosz, Remigiusz, Aleksander, Alan, Jonasz, Joachim, Oliwier, a mojemu mężowi zawsze Gracjan się podobało:)
 
emkamek czemu zdecydowanie Paulina NIE ? Moja córka tak ma na imię i rozumiem że nie musi się ono wszystkim podobać ale czemu od razu ZDECYDOWANIE NIE ?
 
emkamek no co ty nie obraziłaś mnie . To przecież dobrze że każda z nas ma inny gust , inne typy w przeciwnym razie wszystkie dzieci miałyby powtarzające się imiona i to dopiero byłoby straszne . Po prostu zaciekawiło mnie czemu zdecydowanie nie .
 
reklama
Do góry