reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Nathalie jest też Żyraf :-D o Mój Boże skąd oni pobrali te imiona???????

:-D:-D:-D o matko, bo zdechnę!!!

Boże... ja Wam jeszcze pomarudzę z imienim dla chłopca... Może macie jakies propozycje takie, żeby brzmiało tak samo po pol. i po ang? Jakoś ten Gaspar mnie nie przekonuje (dodam, że to imię psa mojej koleżanki, nie wiem czy Wam o tym pisałam już). Juz chyba się skłaniam bardziej w kierunku Tymona... Pomóżcie, proszę............. :sorry2:
 
reklama
:-D:-D:-D o matko, bo zdechnę!!!

Boże... ja Wam jeszcze pomarudzę z imienim dla chłopca... Może macie jakies propozycje takie, żeby brzmiało tak samo po pol. i po ang? Jakoś ten Gaspar mnie nie przekonuje (dodam, że to imię psa mojej koleżanki, nie wiem czy Wam o tym pisałam już). Juz chyba się skłaniam bardziej w kierunku Tymona... Pomóżcie, proszę............. :sorry2:

A moze Adam?:happy2:
 
Adam, Aleksander, Daniel, Damian, Sebastian, Oskar, Oliwer, Wiktor, Sebastian, Dawid, Daniel, Damian... niestety nie podobają nam się :no: Raczej chcielibyśmy coś mniej tradycyjnego.
 
Mi sie dzis spodobalo imie Tobiasz. I jest dopiero na 111 miejscu w rankingu do ktorego podalas link ;-)
Swoja droga, ktos dal dziecku na imie Niunia:szok: Zero wyobrazni, taka np. 40-letnia Niunia, dla mnie zenada:no:
 
od czasu kiedy dowiecziałam sie, że jestem w ciąży wiedziałam ,że dziewczynka będzie nosic imię JUDYTA i tak też się stało:-)
 
Tobiasz calkiem fajnie. Moje imię nr 1 dla chłopca to Tymoteusz więc podobnie. ;-)
Mi się generalnie dużo imion podoba, ale nie na tyle, żeby dać właśnemu dziecku. Z Ingą miałam tak, że jak je tylko zobaczyłam to od razu wiedziałam, że to to, tak samo z Tomoteuszkiem czy Fioną.
 
Nathalie - mam ten sam problem, poszukuje uniwersalnego imienia dla chlopca (maz z pochodzenia Anglik z rodzina w UK i USA) i tez nie podobaja mi sie te wszystkie imiona. Osobiscie mam sentyment do Tomasza (Thomas) ale Simon jakos kreci nosem. Jemu podobaja sie okropne niemieckie imiona.:baffled:
Co do dziewczynki, to Fiona to byl nasz pierwszy typ, pozniej jednak stanelo na Flavii. :tak:

Ostatnio rozbawila mnie moja mama, ktora bedac kiedys w kosciele trafila przypadkowo na chrzest Juliusza Cezara! :laugh2:
 
Swoja droga, ktos dal dziecku na imie Niunia:szok: Zero wyobrazni, taka np. 40-letnia Niunia, dla mnie zenada:no:

Ja tylko powiem na swoje usprawiedliwienie, że chwilowo nazywam moją dzidzię Niunią, tylko dlatego, że nie mam dla niej jeszcze imienia... ale tak jej nie ochrzczę! :zawstydzona/y:

mamaflavii - to przecież można paść ze śmiechu jak ktoś będzie się przedstawiał "Juliusz Cezar".
 
reklama
Ja tylko powiem na swoje usprawiedliwienie, że chwilowo nazywam moją dzidzię Niunią, tylko dlatego, że nie mam dla niej jeszcze imienia... ale tak jej nie ochrzczę!

ardzesh co innego nazywać tak chwilowo płód czy Maluszka po porodzie, a co innego dać tak dziecku na imię;-) Ja jestem w szoku, że ktoś podjął taką decyzję:sorry2: Z drugiej strony są różni rodzice i ich pomysły:-p:sorry2:
 
Do góry