reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Cześć
A my właśnie dowiedzieliśmy się że będziemy mieli drugiego synka. Pierwszy nasz maluszek ma na imię Maksymilian :-) strasznie kochany rozrabiaka. Dla drugiego wybrałam imię Leopold, bardzo mi się podoba to imię ale mój maż ma wątpliwości. On proponuje Igora. W prawdzie jest jeszcze trochę czasu żeby się zdecydować, ale coś czuję, że będzie ciężko :-( Nie bardzo wiem jak go przekonać do mojego wyboru.
 
reklama
Ja za tydz. w czwartek mam miec USG robione, już nie moge sie doczekac. Na początku nie chceliśmy z meżem wiedziec plci ale jednak zmienilismy zdanie, z tym że planujemy nikomu nie mówic kto tam mieszka w moim brzuszku, o ile wytrzymamy w tajemnicy :) Będzie co ma byc :)
 
Martussa82 - dzięki za podpowiedź, zupełnie zapomniałam o tym filmie. A tak na marginesie to się nie spodziewałam że z imieniem może być taki problem :baffled: Z Maksymilianem nie było żadnych wątpliwości. A teraz nie możemy się w tej kwestii dogadać, żebyście widzieli jego minę jak chciałam mu dać na imię Feliks :szok::szok: :szok::szok: jeden wielki szok. Z Leopoldem jest lepiej, może do czasu porodu się z tą myślą oswoi he he he :-)
 
Ja mam na oku kilka imion i nie potrafie sie zdecydowac.....kolejnosc przypadkowa: Radek , Sebastian, Robert, Czarek, Bartek, Wojtek, Grzegorz, Maciej, Karol...pewnie co sjeszcze by sie znalazlo :)

Czesc z tych imion podoba mi sie bardziej w wersji normalnej, czesc bardziej w wersji zdrobnialej..i wez tu badz madrym :))
 
yawla - z tych imion co podałaś najfaniejsze moim zdaniem to Bartek i Karol, ale muszę przyznać że masz szeroki wachlarz do rozpatrzenia. A jakie podoba się tatusiowi ??
 
reklama
Do góry