reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

Poolie mam nadzieję że się spełni, ja też pragnę synka, ale w Anglii płeć zdradzają dopiero w 20 tygodniu nie wcześniej, na szczęście ja lecę do Polski i już 1 grudnia mam nadzieje że maleństwo pokaże co tam chowa:-)
 
reklama
Alex2712 oo, fajnie, więc też jesteś z Bydgoszczy? ;) A co do dr Wasilewskiego to też już właśnie słyszałam o nim pozytywne opinie, więc wbrew temu, co mówią ludzie (że lekarz mógł się pomylić, że to za wcześnie, itp.) czuję, ze ma rację ;)

Tak ja też jestem z Bydzi. Wasilewski to dobry lekarz i ma bardzo dobre oko, jeśli chodzi o usg to chyba jeden z najlepszych w naszym mieście.
 
dziewczyny, przecięłam sobie dzisiaj palec nożem... jak myślicie co to znaczy? hahaha Pewnie dziewczynka bo jak sobie szpare zrobiłam nożem to musi coś znaczyć... Jejku, czarny humor mnie ogarnia. to chyba ciśnienie
 
Ha ha dobre te wasze przesady. Ja ciagle mowie, ze chyba bedzie corcia. A wszyscy a moze... little baby boy. To ja mowie maybe... :) W pracy pytaja czy mamy imie dla dziecka, owszem dla dziewczynki tak, ale dla chlopca nie. Brzuch zaczyna rosnac do przodu i mowia, ze to na chlopca...Ale wiekszac tak mowi, bo wiedza ze mam dziewczynke i mysla, ze pewnie chce synusia. A ja codzien powtarzam - oby bylo zdrowe.
 
hihi ja mam tak samo tyle ze ja mam imie dla chlopca chcialabym chlopca, coz niektorzy widza u mnie dziewuszke ale mam nadzieje ze juz w grudniu sie dowiem;)
 
Ja idę na usg 3D w piątek i może coś doktor wypatrzy już. Jak byłam ostatnio to sugerował że skoro nic między pośladkami nie widać to chyba dziewucha... Łudzę się, że w 12 tygodniu mógł jeszcze na zwykłym usg się pomylić bo tym razem celowaliśmy w chłopca (do pary). Ale jak ma być dziewczynka to też przecież fajnie, byle zdrowa. U mnie w rodzinie chłopcy się nie rodzą wcale w tym pokoleniu... A w poprzednim 1 facecik się trafił jedynie. Tak więc rodzina przy każdej ciąży się śmieje, że usg niepotrzebne - będzie dziurawiec :D
 
Ja w 13 tygodniu mialam nadzieje ze lekarz cos wypatrzy ale to samo powiedzial ze nic nie widac pomiedzy nozkami wiec moze byc dziewuszka:p ja tam jeszcze mam nadzieje ze cos jednak wyrosnie tam;) Ale nie zalamie sie jak bedzie dziewczynka byle zdrowa dzidzia byla;)
 
a ja właśnie myślę ze jak lekarz mói "nic jeszcze nie widać" to jest szansa że jeszcze coś tam wyrośnie :-D
no i oczywiście u mnie zróznicowanie w rodzinie.... pół na pół chłopców i dzieweczynek...
ja z rodzeństwem 2 braci 2 siostry
u brata parka, u siostrry 2 chłopców u mnie dziewczynka.. a kolejny brat jeszcze bezdzietny;-) u D tez on i siostra...
więc różnie to może być...:-p
 
reklama
U mnie w rodzinie tez prawie same dziewczynki się rodzą, ja mam dwie siostry i one tez maja corki jedna dwie druga jedną i ja mam dwie córki, ale nie wydaje mi się żeby płeć dziecka zleżała od nas kobiet to mężczyźni mają tu najwięcej do zrobienia to od ich nasienia zależy co spłodzili,my posiadamy tylko żeńskie jajeczka, czyż nie tak jest???
 
Do góry