reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć dziecka na USG

Wg lekarza to odstające do góry to siusiek, ze to za duże na dziewczynkę, a to na dole to jajeczka, wlasciwie nie miałam watpliwości do teraz😂
Ale widzę, że patrzycie troche z innej strony na to i juz kumam gdzie te 3 kreseczki.
U corki to byl zdecydowanie mniejszy sprzęt niż tu🤔
Dowiem się 21.05💁‍♀️
Jestem tego samego zdania, te moje 3 kreski a bardziej nawet kropeczki ukladaly sie w ksztalt trojkata a nie trzy pionowe linie .... no ale to nie ja skonczylam studia medyczne ;)
Ja czekam jeszcze pare tygodni zeby 4D zrobic, choc nachodzi mnie mysl zeby wogole poczekac do porodu :)
 
reklama
Jestem tego samego zdania, te moje 3 kreski a bardziej nawet kropeczki ukladaly sie w ksztalt trojkata a nie trzy pionowe linie .... no ale to nie ja skonczylam studia medyczne ;)
Ja czekam jeszcze pare tygodni zeby 4D zrobic, choc nachodzi mnie mysl zeby wogole poczekac do porodu :)
a w ktorym tygodniu jestes? Ja właśnie zaczęłam 16. I za 13 dni wizyta💪🥳
 
to moja trzecia. ciaza pierwszy syn, druga córka teraz niby syn i wszystkie trzy identyczne bez żadnych objawów, mdłości czy problemow:)
Zazdroszcze. Ja w pierwszych 3 czulam sie na poczatku fatalnie, mialam wrazenie ze dotknely mnie wszystkie mozliwe objawy 🥵 Teraz zero zachcianek, boli, odwiecznego zmeczenia za to przyplyw niespozytej energii ... szkoda tylko ze do 4 miesiaca 😩
 
Zazdroszcze. Ja w pierwszych 3 czulam sie na poczatku fatalnie, mialam wrazenie ze dotknely mnie wszystkie mozliwe objawy 🥵 Teraz zero zachcianek, boli, odwiecznego zmeczenia za to przyplyw niespozytej energii ... szkoda tylko ze do 4 miesiaca 😩
aa to widzisz... chyba to kwestia człowieka, a nie płci dziecka samej w sobie:)

Ja na tym usg w 14tc byłam specjalnie po to żeby poszukać kto tam mieszka. U pierwszego lepszego lekarza z wolnym terminem, który był do mojego pomysłu sceptycznie nastawiony;) ale zapłacone to szukał i właściwie od razu bez żadnych wątpliwości znalazł chłopaka:)
 
aa to widzisz... chyba to kwestia człowieka, a nie płci dziecka samej w sobie:)

Ja na tym usg w 14tc byłam specjalnie po to żeby poszukać kto tam mieszka. U pierwszego lepszego lekarza z wolnym terminem, który był do mojego pomysłu sceptycznie nastawiony;) ale zapłacone to szukał i właściwie od razu bez żadnych wątpliwości znalazł chłopaka:)
Haha, widze, ze cierpliwosc jest tak samo twoja mocna strona jak i moja 🤪
Tak szczerze to zaszlam bardzo szybko w obecna ciaze po ostatnim porodzie i jedyne o czym marze to zeby ja donosic i bezpiecznie urodzic bo pierwszej mlodosci juz nie jestem. I bezwzgledu na to czy rodze 4 kilowe dziecko czy zaledwie 3, trace bardzo duzo krwi takze pewnie bede panikowac przez nastepne 15 tygodni 😱
 
reklama
Haha, widze, ze cierpliwosc jest tak samo twoja mocna strona jak i moja 🤪
Tak szczerze to zaszlam bardzo szybko w obecna ciaze po ostatnim porodzie i jedyne o czym marze to zeby ja donosic i bezpiecznie urodzic bo pierwszej mlodosci juz nie jestem. I bezwzgledu na to czy rodze 4 kilowe dziecko czy zaledwie 3, trace bardzo duzo krwi takze pewnie bede panikowac przez nastepne 15 tygodni 😱

No ja mam póki co na pokładzie 2 dzieci o lącznej wadze urodzeniowej 8,5 kg;)
Także myślę, że ostatni okruszkiem też nie będzie, ale porody szybkie i jakieś takie bez urazy... tylko ostatni w 2018 to już trochę czasu temu, a dwa z rzędu jak piszesz to mogą niszczyć... i to nieprzerwane poczucie chodzenia w ciązy🤮

Oby do konca🥳🤞
 
Do góry