reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka na USG

reklama
Jak na 19t to wogóle nie wygląda na dziecko :( Albo ja nigdy takiego zdjęcia nie widziałam....
 
To może niech napisze z jakiej perspektywy zdjęcie jest zrobione, bo widać po wcześniejszych wpisać, że nie tylko ja mam z tym problem.

A jeżeli przyjąć, że to co widzimy to są kości udowe, to raczej będzie dziewczynka
 
Mysle, ze dziewczyny sie ze mna zgodza, jesli napisze, ze w tym watku chcemy sie przedewszystkim dobrze sie bawic i pozytywnie napedzac :)

A, ze do fachowcow nam daleko to zachowajmy dystans i poczucie humoru. Przyda nam sie pozytywna energia bo godzina “0” zbliza sie wielkimi krokami ;)

Dbajmy o siebie nawzajem bo kto nas lepiej zrozumie niz my same 💕
 
reklama
Do góry