reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy wózek

reklama
dziewczyny co myslici o opalu z mc jest do 18 kg az bratowa w ciazy i sie mnie pytala czy warto czy praktyczny...ja mysle ze na pewno na dluzej starczy, no ale do wozka na zakupach juz nie wepniesz
 
A jaki ma wózek? Też z maxi cosi? Na pewno dłużej starczy no ale to do niej należy decyzja czy gondola będzie odpowiednia właśnie na zakupy, bo ten opal bardzo ciekawy jest i warto kupic
 
tak tez korzystamy, z pebbla na zakupach no ale sie uparla i jej decyzja, fotelik na pewno bezpieczny, i w testach dobrze wypada
 
to najwazniejsze, co do jakosci to jak razem ogladalysmy to bardzo fajny, swietna regulacja tylko nie mozna z dzieckiem przenosic
 
ja teraz bym kupila sama gondole, zadnych 3w1, minimum 85cm dlugosci, ale czlowiek dopiero jak juz ma dziecko to logicznie mysli... nie liczy sie marka tylko wygoda dla dziecka
 
na pierwszy wózek idealnie nadaje się Maxi Cosi Gondola składana, bo bardzo ułatwia nawet transport ;)
 
reklama
a to prawda :) w domu zajmuje tyle co nic, a dodatkowo na długie podróże też sprawdza się wyśmienicie :)
 
Do góry