reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

reklama
asiuk,nie wiem co dokładnie mówił pediatra,ale moim zdaniem to chyba nie ma się czym martwić.czym później zabki wychodzą tym są mocniejsze.chyba,że faktycznie do pierwszego roku MUSZĄ jakieś się pojawić.aż tak dobrze się w tym nie orientuję.
 
Asiuk no właśnie z czym pediatra Cię naciska??? Ja czytałam że pierwsze ząbki powinny wyjść do 18tego m-ca a potem chyba chirurgicznie się dziąsełka rozcina...
 
Dziekujemy bardzo ,ale schodzenie z kanapy to tez jest nie lada wyczyn!!!Tez ucze tego Oliwke,ale ona woli chyba z niej spasc niz zejsc ostroznie:))))
 
Jedyne co to moze byc tylko problem bo jak juz dziecko chce grysc to nie ma czym za bardzo tak jak u nas gdyby miala wczesniej na gorze chociaz dwa zabki to juz inaczej wygladaloby jedzenie i to moze byc chybs jedymym minusem...Asiuk ale podobno im pozniej tym lepeij nie martw sie:)))
 
asiuk - moja pani pediatra i rowniez kolezanka dentystka tweirdza, ze pierwszy zabek powinien pojawic sie do roczku. czyli macie jeszcze troche czasu :tak:
 
Paula chodzi!:-D:-):-D
Nie sa to pojedyncze kroczki 'od mamy do taty', tylko samodzielne chodzenie. Zaczelo sie od tego, ze przeszla 2x przez caly pokoj: stanela przy kanapie a po przeciwnej stronie, za drzwami balkonowymi zobaczyla kota, wiec tam poszla, postala przy szybie, odwrocila sie i wrocila do kanapy:-D:szok::-D. Bylismy w szoku!
Tak jej sie spodobalo, ze teraz nie chce robic nic innego, tylko chodzic. Oczywiscie co chwila paca na pupe, ale niezrazona chwyta sie byle czego, wstaje i idzie dalej:tak:.
 
reklama
Do góry