reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

reklama
Kochane muszę pochwalić mojego leniwca:-D:-D:-D Od jakiś trzech dni wreszcie raczkuje:rofl2::rofl2::rofl2:Jest bardzo ostrożny i na początku nie wychodził poza dywan bo na panelach mu sie kolanka rozjeżdżały ale dziś opanował cały pokój, a najbardziej podobało mu sie "bieganie" za piłeczką. NARESZCIE!!!! Bo już myślałam, że będzie WIELKĄ NIERUCHOMOŚCIĄ;-);-);-)
 
Kochane muszę pochwalić mojego leniwca:-D:-D:-D Od jakiś trzech dni wreszcie raczkuje:rofl2::rofl2::rofl2:Jest bardzo ostrożny i na początku nie wychodził poza dywan bo na panelach mu sie kolanka rozjeżdżały ale dziś opanował cały pokój, a najbardziej podobało mu sie "bieganie" za piłeczką. NARESZCIE!!!! Bo już myślałam, że będzie WIELKĄ NIERUCHOMOŚCIĄ;-);-);-)


:-D:-D:-D wielka nieruchomosc:-D:-D:-D GRATULUJEMY FRANIO!!!:tak:
 
Paulinko, Franio gratulacje !!!!!

A moja Emiśka coraz częściej się zapomina i puszcza moja ręke (ale to tylko przez to ze jest zajęta czym innym ) i pedzi przed siebie, a z nowości to daje buziaka bez używania tego jedego sekatora taki prawdziwy buziak :-)
 
Moj Kubus z nowosci to potrafi pokazac jaki duzy urosnie ( wyciag wtedy raczki wysoko do gory) i pelza po calym domu ale do tylu:baffled::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Franio Ty mały leniuszku ... Gratulacje !! :-) ... może teraz sie rozbuja ;-)

Renik podejzewam ze Emilka to calkiem swiadomie robi ;-) ... chodzac lepsze perspektywy :-)

Iwonko Kubus stwierdził a co sie bede ... mam czas ;-) .... ale pamietam jak Dawidek wszedzie zasuwał tyłem :-D swietnie to wyglada :-)

A Dawid, osiadł na laurach ;-) ... zrobił dwa kroki i chyba stwierdził ze to nie jest to co chciałby robic :sorry2:... ale na kolanach to mały meserszmicik z Niego :-D
 
Kochane muszę pochwalić mojego leniwca:-D:-D:-D Od jakiś trzech dni wreszcie raczkuje:rofl2::rofl2::rofl2:. NARESZCIE!!!!

Rudykot....widzę że jesteśmy na tym samym etapie :-D;-)...moja córeczka od piątku rozpoczęła raczkowanie :tak:Jestem z niej baaardzo dumna i cieszę się jak nienormalna jak widzę tego mojego czworaczka :-):-):-)
 
Monia...dzięki wielkie w imieniu Amelki :tak:...a na nóziach juz chodzi od jakiś 2 m-cy...tyle że trzyma sie "prowadzącego" za rączki ;-):-D
 
reklama
Tak, pełzanie tyłem musi komicznie wyglądać, Kuba zaczął czołgać się , bo tego nie można było nazwac pełzaniem od razu do przodu, ale on tez był wielką nieruchomością;-):-D(pieknie to Rudykotku nazwałaś) do 10 miesiąca życia, jak go przekroczył, tak teraz nadrabia zaległości... także dziewczyny mie martwcie się o swoje maluchy niedługo będziecie po całym domu za nimi biegać...
Kuba z tygodnia na tydzień robi coś nowego... mąż widzi go co 2 tygodnie i zawsze go Kuba czyms zaskoczy... zaczeło się od siadania, potem było czołganie, siadanie z brzuszka, raczkowanie, wstawanie przy meblach, teraz już przy nich chodzi, schyla się po zabawki...wszystko w ciągu 2 m-cy...
Ale nie moge go nauczyć pa-pa, zaparł sie i koniec...
 
Do góry