reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

reklama
Dziewczyny mojego Franka dopisuje do klubu leniuszków bo też jest daleko w tyle za peletonem. Wytłumaczyłam sobie, że "miłość" do wysiłku fizycznego ma po mamie bo ja byłam największą sierota na W-F - ie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Oj wszystkie nasze maluchy są na etapie ząbkowania.;-)Dziś w nocy wstawałam chyba z 7 razy do Marcela,rzucał się po całym łóżku,już mi cierpliwości brakowało...:no:A tu w samo południe biała ostra krawędz górnej prawej jedynki.U nas to dopiero 3ci ząbek.:-):-):-)
 
Dawid ma juz zebów sztuk 6 ale widze ze juz kolejne dwa sie prosza na swiatło dzienne :-) lada moment bedzie dumnym posiadaczem 4 górnych i 4 dolnych zebów :-D... fajnie ale ... maruda sie z Dawida zrobil okropny :eek:
 
A ja chyba zatrudnie detektywa coby te zębole znalazł, bo czuje że idą ale jakies wstydliwe bo pokazac sie nie chcą, Emiska też sie marudna zrobiła i coraz częściej przestaje spać w ciągu dnia drugi raz, biedna ta moja mama :sorry2:.
A dzisiaj mnie mój szkrab aż przestraszył - postawiłam ją na podłogę i chciałam się wyprostować podaje jej ręke a ona fru pędem z pięc kroków PRZEBIEGŁA sama myślałam, że mi serce stanie bo wyglądało to tak jakby się miała lada moment przewrócić ale złapałam uciekinierke :rofl2:, no a potem jak chciałam, zeby do mnie przyszła z bliska to robiła bęc na pampera i zadowolona czworaczkowała dumnie
 
reklama
Do góry