reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Wszystkim dzieciaczkom wychodzą zawsze najpierw dolne jedynki a mój Adaś dostał w tym tygodniu dwie górne i to na raz !!!! wiec mamy małego zajączka:)
 
reklama
Kasiorka Wy macie zajączka a my do tego tygodnia "kasowniczki";-);-).Teraz rośnie nam zajączek:-):-):-)
 
Witam,
po krotkiej nieobecnosci:)))u nas tez mamy postepy jezeli chodzi o zabki oprocz dwoch na dole pojawila sie gorna dwojka i ida trzy pozostale czyli dwie jedynki i prawa dwojka,Oliwka strasznie marudzi i gryzie nawet swoje piastki tak jej dokuczaja te zaby,ale jak juz wyjda to moze bdzie spokoj na jakis czas...

Musze Wam sie pochwalic jeszcze jedna rzecza:
OLIWKA SAMA CHODZI !!!!!!Od dwoch dni,najpierw chodzila przy meblach az pewnego pieknego wieczoru puscila sie i sama do mnie przyszla bylam w takim szoku i tak sie przestraszylam,ale za to szczesliwa.I teraz sama sobie chodzi gdzie tylko ma ochote jeszcze upada i czsami brak jej rownowagi,ale to kwestia wprawy pewnie w kazdym badz razie z kazdym dniem wychodzi jej to coraz lepiej.Jest tez bardzo szzesliwa bo sama sobie moze dojsc to miejsc zakazanych ;-)Chyba chciala mi zrobic prezent na urodziny:)))Jak mi sie uda to wkeje zdjecia:))))
 
u nas do pierwszych kroczku chyba jeszcze troche, bo moja corcia jest bardzo ostrozna :tak: juz bardzo ladnie stoi sama (trzymajac w raczkach rozne zabawki), ale chyba jeszcze sie boi chodzic. za to ostanio nauczyla sie wczhodzic i schodzic z kanapy :-)
 
Oliwko brawo zdolniacho
Ninus no też niezły wyczyn schodzenie z kanapy to jest coś

A my w końcu nareszcie mamy pierwszego zębolka :-D
 
Renik wreszcie sie doczekalas:tak: Gratulacje dla Emilki za pierwszy zabek i pierwsze samodzielne kroczki!:-)

Gufi myslalam, ze Ninka od dawna chodzi- tak wczesnie stanela. Schodzenie z lozka tez wymaga odwagi, wiec pewnie niedlugo ruszy:tak:
Agus brawa dla Oliwki!:-)



Paula tez codziennie robi jakies postepy:tak:: ma juz na koncie pierwsze samodzielne kroczki (rekord 6!:-)), sama stoi,juz nie chodzi ale biega trzymana za jedna raczke i przy meblach, sama wchodzi po schodach :)szok: moja wina- nie zamknelam drzwi), podaje zabawke o ktora poprosze, itd. itp;-)
 
reklama
cześć dziewczyny, dawno mnie nie było. niestety nie dam rady nadrobić zaległości a mam pytanie: Czy któres z Waszych bąbli nie ma jeszcze ani jednego ząbka???!! Kuba nasz nie ma i nie zapowiada się nar azie-zaczynam się martwić, bo pediatra już mnie "naciska".
 
Do góry