reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Dawidek zasuwa po podlodze na czworaka jak maly motorek ;-) ... pies to dobra motywacja :-D... uwielbia zabawe w akuku ... odwraca glowe i mysli ze go nie widac , po czym szybko odwraca glowe w moja strone z krzykiem i usmiechem :-) ... nasladuje Nas ( my kaszlemy, Dawid tez , my ciamkamy, Dawid tez, my wydajemy z siebie dziwne dzwieki, Dawid tez :tak:) ... uwielbia kąpac sie pod prysznicem, a zwlaszcza wywijac nim na wszystkie strony, przy okazji ochlapujac co popadnie , wlacznie ze mna :-D:-) ... wstaje wszedzie gdzie ma tylko mozliwosc, nawet w wozku :dull: ... gdy mowi sie do niego czesc, wyciaga rączkę :-) .... a tak poza tym to jest go wszedzie pelno :-D:tak::-)
 
reklama
Moj Kubuś wczoraj sam stanął w łóżeczku:szok::szok:. Złapał się za szczebelki i się podniósł po czym zaczął kicać:tak::-D
 
Gratulacje dla Aluni za kolejny klejnocik i dla Kubusia za pierwsze kicanie kolo barierek łóżeczka :-)
 
Dzis z kolei Kuba nauczył się robić "halo":-). Jak trzyma telefon i się mu powie " kubuś zrób halo halo" to dostawia telefonik do uszka i otwiera buzie ( chyba ze zdziwienia ze potrafi):tak::-D
 
moja Ola od trzech dni jak widzi czołówkę TVN STYLE śpiewa razem z tą panią:-D za każdym razem jak tylko ją usłyszy.nawet jak słychać ją w innym pokoju.wygląda to komicznie.
 
Musze sie pochwalic! Paula piaty raz z rzedu zrobila kupke do nocniczka!:-)

Ale jestem dumna:-);-)
 
super kajenka!
ja też sadzam Olka jak tyklo cos ciśnie :-D
a wczoraj udało mi się po raz pierwszy złapać siuśki. Oluś latał dość długo na golaska bez pieluszki... posadziłam go na nocnik... a ten skubaniec nasikał... i dalej latał na golaska.
acha i raz zasygnalizował zbliżającą się kupkę: zrobił yyyyy i popatrzył na mnie :-)
W ogóle jest zachwycony jak widzi swoją kupkę :tak:


Natomiast potrafi również wsadzić klocek do "garnuszka na klocuszek" przez tą dziurkę (kółko najłatwiej) ale musze mu trzymać tą stroną z odpowiednim otworem.
A jak widzi butelkę i nakładkę to ją nakłada.
 
Natomiast potrafi również wsadzić klocek do "garnuszka na klocuszek" przez tą dziurkę (kółko najłatwiej) ale musze mu trzymać tą stroną z odpowiednim otworem.
Moja Mariczka tez potrafi :-D i tez straaaaasznie jestem z niej dumna z tego powodu ;-) I potrafi budowac wieze z klocków! :tak:
 
reklama
U nas przebił sie trzeci ząbek...tym razem jak na prawidlową kolejnośc przystalo to/; górna jedyneczka. Brdzo sie cieszymy choc Macius boleśnie to znosi.....
z przyjemniejszych rzeczy....niunio zaczal chodzic przy meblach....i non stop stoi...poza tym naczyl go tatuś zasypiac bez bujania i noszenia...na poczatku byly lzy i wolanie: mama mama ale wczoraj usnąl w 20 min bez placzu.....chyba wiec zaakceptowal taką formę usypiania...dzieki temu nam nie odpadają rece od noszenia...i mamy wiecej czasu dla siebie.

poza tym wrocilo do łask mleczko z butelki....bo byl okres ze mACIUS nie chcial juz pic przez smoka mleczka......


GRATULUJEMY WSZYSTKIM DZIECIACZKOM ICH WSPANIALYCH WYCZYNÓW!!!!!
 
Do góry