reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

A oto i mój brzuszek z dzisiaj :) rzadko się udzielam na forum ale ostatnio często tutaj zaglądam, 33 tydzień i jak twierdzi mój lekarz moja córeczka bardzo śpieszy się na ten świat....
 

Załączniki

  • Kopia DSC02383.jpg
    Kopia DSC02383.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 71
reklama
:-)od samego początku miałam malutki brzuszek kształtem przypominającym gruszkę, najlepsze jest to że jak stoję tyłem lub na wprost to mam nadal wcięcie w talii i z daleka nie widać że jestem w ciąży:tak: Moja mama zawsze się śmieje na mój widok bo nigdy takiego kształtu nie widziała:-D
 
Tak moja mała była zawsze mała, wręcz za mała jak na tydzień ciąży a tu nagle zaczęła szybciutko przybierać, macica nie utrzymuje ciężaru, naciska na szyjkę i mam już rozwarcie, które mam nadzieję się nie powiększy od ostatniej wizyty. Do tego doszły częste skurcze co pewnie spowoduje stwierdzenie jeszcze większego rozwarcia przy następnej wizycie :-(
 
Nie biorę żadnych leków, jedynie nospe kiedy skurcze się nasilają.
to nie ten wątek, ale jak to możliwe?? to przecież jeśli już masz rozwarcie tzn że szyjka też ci się skróciła co oznacza że powinnaś brać fenoterol lub luteine. Większość z nas które miały jakieś skurcze lub skróconą szyjkę biorą fenoterol, magnez i nospe po pare razy dziennie.
 
magnez biorę przez całą ciążę a nospe teraz mi kazał wprowadzić, powiedział że jeśli na następnej wizycie rozwarcie się zwiększy to coś pomyślimy więc pewnie miał na myśli jakieś leki
 
reklama
Do góry