reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

no to i ja wrzuce swoje zdjecie, nie udzielam sie tutaj za czesto ale namietnie Was czytam dziewczyny :))))))))))




34 tydzien , termin na 19 listopada :))))) zapomnialam napisac ehhe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny brzuszki super:) i to ile sie ich wysypało:-)
Madziek Twój w porównaniiu z moim to faktycznie niziutko. A już liczyłam na to że jakoś uda nam się szybciej rozpakować a przy Tobie to ja jeszcze bede chodzić z brzuszkiem cały listopad:-D
 
Dziś robone;-).Niestety robione telefonem z super beznadziejnym aparatem:dry:.

obraz0589.jpg


obraz0584.jpg

000203FB.gif
 
Dziś robone;-).Niestety robione telefonem z super beznadziejnym aparatem:dry:.

Ten super beznadziejny aparat jednak nie jest taki beznadziejny bo zrobil ladne zdjecie :tak::tak:
Sliczny brzusio!

widze ze i Ciebie dopadaja mini rozstepy na boczkach, czy to tylko odgniaty od spodni? :-( mi od kilku dni zaczynaja wyskakiwac... jestem zszokowana jak szybko te paskudztwa potrafia sie rozprzestrzenic. Mam nadzieje ze nie przejda na brzuch...
 
ehh...:-( No tak rozstępy pojawiły się niedawno znaczy tak z miesiąc temu.
maja ok 1cm.:zawstydzona/y:
Moja mama na moje rozstępy - "Kot Cie podrapał?":-p

Myślę,że już się nie powiększą, bo to już końcówka.:-)
 
ehh...:-( No tak rozstępy pojawiły się niedawno znaczy tak z miesiąc temu.
maja ok 1cm.:zawstydzona/y:
Moja mama na moje rozstępy - "Kot Cie podrapał?":-p

Myślę,że już się nie powiększą, bo to już końcówka.:-)

heh moja mama za to mowi... ze napewno znikna ale ona takich nie miala... wypowiadajac slowa "nie miala" slysze duzaaa satysfakcje u niej heheh
lubimy sobie dogryzac... niestety ostatnio ma nade mną przewage :wściekła/y: ale juz niedlugo...

Mam nadzieje ze faktycznie sie wiecej nie powieksza... moje tez maja okolo centumetra ale wyraznie widac je tylko po kapieli i gdy mi zimno wiec moze nie bedzie tak zle... wkoncu teraz mamy wiecej krwi niz normalnie wiec jak juz sie wszystko unormuje nie ebdzie ich tak widac ;-)
 
heh moja mama za to mowi... ze napewno znikna ale ona takich nie miala... wypowiadajac slowa "nie miala" slysze duzaaa satysfakcje u niej heheh
lubimy sobie dogryzac... niestety ostatnio ma nade mną przewage :wściekła/y: ale juz niedlugo...

Mam nadzieje ze faktycznie sie wiecej nie powieksza... moje tez maja okolo centumetra ale wyraznie widac je tylko po kapieli i gdy mi zimno wiec moze nie bedzie tak zle... wkoncu teraz mamy wiecej krwi niz normalnie wiec jak juz sie wszystko unormuje nie ebdzie ich tak widac ;-)
u mnie rozstępy są tylko na pośladkach ,na szczęście brzuch mi oszczędziły :-),
moja mam też mi powtarza że nie miała rozstępów w ciąży , z tym że ona twierdzi że w końcu mam po niej jakieś geny więc może tylko na pośladkach się skończy :tak:
 
reklama
Do góry