reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
No to ja wklejam tak jak obiecalam reszte zdjec od mojego znajomego fotografa - amatora.
Ka.M`cia ni mogle sie nadziwic... gdzie ci sie ta dzidzia miesci? Tylko pozazdroscic ze nie bedziesz miala problemow z powrotem do super figury!

 

Załączniki

  • Brzuszek 5.jpg
    Brzuszek 5.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 52
  • Brzuszek 6.jpg
    Brzuszek 6.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 57
  • brzuszek 7.jpg
    brzuszek 7.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 55
  • brzuszek 8.jpg
    brzuszek 8.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 55
  • brzuszek 9.jpg
    brzuszek 9.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 57
  • brzuszek 10.jpg
    brzuszek 10.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 53
  • brzuszek 11.jpg
    brzuszek 11.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 53
  • Brzuszek 12.jpg
    Brzuszek 12.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 58
  • brzuszek 13.jpg
    brzuszek 13.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 62
  • Brzusio1.jpg
    Brzusio1.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 45
No to ja wklejam tak jak obiecalam reszte zdjec od mojego znajomego fotografa - amatora.
Ka.M`cia ni mogle sie nadziwic... gdzie ci sie ta dzidzia miesci? Tylko pozazdroscic ze nie bedziesz miala problemow z powrotem do super figury!
amatora??:shocked2: zdjęcia rewelacyjne jak do gazety ....:tak:
ślicznie wyglądasz....
a wiesz.. nie ma czego zazdrościć... bo ja nie mam możliwości mieć takiej pamiątkowej sesji:-:)zawstydzona/y:
chociaż jak mi sie dzidzia napnie jak jestem zmęczona to wtedy mam większy i twardy brzuszek to spróbuję coś wymyśleć :-D
 
Kingula super te zdjecia. tez bym chciala miec taka sesje, ale dla mnie to obiektyw szerokokatny bylby za maly. moj mezus smial sie ostatnio z moim ojcem, ze mi to zdjecia w wersji panoramicznej trzeba robic ...
 
Kingula82 ja rzadko udzielam się na tym wątku ale namiętnie podglądam wasze brzuszki :tak:.I muszę stwierdzic że zdjęcia masz super :tak:.Świetna pamiątka na całe życie:tak:.Ja niestety nie mam prawie żadnych zdjęc z pierwszej ani drugiej ciąży jakoś nie mogę się przemóc chociaż mąż bardzo jest chętny żeby zrobic mi jakąś mini sesje:sorry:.
 
reklama
amatora??:shocked2: zdjęcia rewelacyjne jak do gazety ....:tak:
ślicznie wyglądasz....
a wiesz.. nie ma czego zazdrościć... bo ja nie mam możliwości mieć takiej pamiątkowej sesji:-:)zawstydzona/y:
chociaż jak mi sie dzidzia napnie jak jestem zmęczona to wtedy mam większy i twardy brzuszek to spróbuję coś wymyśleć :-D
Ka.M`cia nie przejmuj sie malym brzuszkiem, i tak jest slodki i uroczy. Zobaczysz ze w ostatnich tygodniach tak ci urosnie ze wszyscy ci beda mowic ze polkneas pilke :o) Co do zdjec to nie wazne sa wielkosci i ksztalty brzuszka liczy sie zawartosc!

 
Ostatnia edycja:
Do góry