reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
Nisko? a wiesz jesteś trzecią osobą, która na to mi uwagę zwraca, kuzynka była pierwsza i śmiała się, że może urodzę szybciej niż mi się wydaje, ale zobaczymy;-)
 
Ja swojego pierwszego snka tez urodziłam 3 tygodnie wcesiej i tego tez uroodze. Wazne a był skoncZony 36 tydzien tak mowia lekarze z Instytutu Matki i Dziecka.Dzidzius juz sobie poradzi.
 
Mary Mary brzusio wydaje mi sie ze jest bez zmian, ale tak naprawde to ty sama wiesz najlepiej. W tej kolorowej bluzeczce nie bylo za wyraznie widac.

Madziek musze powiedziec ze masz bardzo podobny ksztalt brzucha jak ja. Mi tez wszyscy mowia ze nisko nosze brzuszek. Ale wiecie co mi dzisiaj polozna na ten temat powiedziala? Bo az sie musialam jej zapytac czy to prawda z tymi niskimi brzuszkami. Ona wyjasnila mi ze to zalezy wszystko od budowy ciala matki. Ja jestm dosc "dluga" w brzuszku i dlatego dzidzia lezy nisko. Jak matka ma nie za "dlugi" brzuszek to wtedy dzidzia ma mniej miejsca i wypycha sie u gory.

Agamir fajny brzusio :tak:

 
reklama
no więc i ja wstawiam swój brzuszek:-)
34 tydzień

34tydzie.jpg
 
Do góry