reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
Paula między nami jest 2 dni różnicy z tego co widzę:) fajnie

I mamy porównywalne brzuszki? ;-)

paula - jak to zrobiłaś? ja utyłam mniej, a brzuszysko mam już większe niż Ty pewnie będziesz miała w terminie ;-)

No masz okrąglutkiii :) Ale masz miesiąc więcej ode mnie przecież:tak: Za miesiąc też mi może taki urosnąć :szok: Utyłaś mniej? Jak Ty to robisz? :-(
 
Aj.. Ja właśnie teraz muszę się zebrać jakoś w przyszłym tygodniu i zrobić to badanie na 50g glukozy ble.. :-( Boję się, że to wszystko zwrócę :baffled:

weź ze sobą dwie połówki cytryny. Jedną wciśnij do glukozy, a druga zagryź po wypiciu. Wyobrażaj sobie, że pijesz tequille :-D pójdzie łatwo, zobaczysz
 
Dla porównania prawie 25 tydzień z moją córeczką:)

niunia25.jpg


I jeszcze jedno:)

niunia25a.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry