reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
dziewczyny sliczne te Wasze brzuszki takie okrąglutkie, mój wygaje mi sie mały w porównaniu do Was, jutro wstawię jak mąż zrobi mi zdjęcie.... Ciekawe co wpływa na to ze jedne są wieksze a inne mniejsze... jutro wstawie swój i bede ciekawa Waszych opinii.....
 
Gawit dzięki:) Fajnie się ogląda te nasze brzuszki, każdy jest śliczny i wyjątkowy:) wszyscy mi mówią że z tyłu to w ogóle nie widać że w ciąży jestem, tylko ta moja piłeczka z przodu troszke sie odznacza:) Dzisiaj porównywałam brzuszek z przed kilku tyg. i różnica jest ogromna:-)
 
śliczne te wszystkie brzuszki :D
az sobie tez musialam zrobic podobna fotke :)
oto ja w 26tc (jutro mamy 100-dniowke) :)
pzdr
asia
 
Dziewczyny ja myślę, że każdy brzuszek jest piękny, jedne podobne są do siebie, a drugie zupełnie różne, ale najfajniejsze jest to, co w środku:tak: Oglądałam na tym wątku wszystkie i wszystkie śliczne, rosną w oczach.
 
dziewczynki piękne macie brzuszki :)) Ja to wam zazdroszczę tych figur, bo wyglądacie jakby wam tylko piłeczke z przodu pod bluzki ktoś włożył. Nic innego wam nie rośnie :)))
 
Dla porównania prawie 25 tydzień z moją córeczką:)
niunia25.jpg

Większy brzusio od mojego:) a wydaję mi się, że moja mała jest grubiutka bo waży teraz 663g:-D Nie znam się na tych kilogramach, ale czytałam że w 25 tygodniu to waga sięga koło 500g , ale każdy dzieciaczek inny:tak:
 
Fajne brzuchy :-)
Magda Ty to masz chyba najbardziej piłkowaty jaki tu widziałam-chyba , że cos przeoczyłam. Świetna figura !!!
 
reklama
Dzięki dziewczyny, no a mi się wydaje że mój brzuszek jest maleńki w porównaniu z Wami:tak: zauważyłam że brzuszki wyglądają całkiem inaczej w zależności co się ubierze. Jedne bluzeczki maskują nasze brzuszki, inne uwidaczniają. Jeśli chodzi o mnie to tak bardzo cieszę się z tej ciąży że najchętniej pokazywałabym wszystkim dookoła moje brzusio:) Fakt faktem nie przytyłam zupełnie nigdzie prócz tej piłeczki. Bez problemu mieszczę się w swoje jeansy, nawet zamek zapinam do połowy tylko guziczek muszę mieć na gumce:)
 
Do góry