reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Kasiu w związku z tym, że póki co jeszcze mieszkam w warszawie i tutaj mam większość "swoich" sklepów to chodzę do lekarza, tu w warszawie, w multimedzie. Ginekolog to dr Janowski, a na usg chodze albo do prof Wielgosia albo do Prof Borowskiego.

zobaczymy jak to będzie dalej z tym moim partnerem. Ale tak na wszelki wypadek muszę się rozglądać za jakimś dobrm lekarzem w Białymstoku.
... że o mieszkaniu nie wspomnę... :baffled:

aha ja myslalam ze ty tu w Białym i już sie pogubilam :) myslalam ze polecisz mi jakiegos choc muj dobry ale chce isc na konsultacje :)
 
reklama
Mogę się popytać... wiem, ze w eskulapie popołudniami pzyjmuje bardzo dobry lekarz, który również przyjmuje gdzieś w jakimś szpitalu...
przypomnę sobie nazwisko to napiszę Tobie na prv:tak:
 
moje maleństwo 15 tc :)
płeć jeszcze nei znana ale maleństwo to łobuziak :)
 

Załączniki

  • 15tc.jpg
    15tc.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 65
I ja nareszcie moge sie pochwalic moim Malenstwem :)
Usg robione ponad tydzien temu, 28 kwietnia. Wtedy 11 tc i 2 dni. Fasolka miala 5cm. Mimo, ze zdjecie mam zeskanowane to i tak wszystko dobrze widac! Na jedenj fotce sa widoczne 2 plamki- to tylko malutkie stopki:tak: Rozczulil mnie ten widok!!!:-D Jestem szczesliwa, bo wszysko jest dobrze!!!
 
Kasiiula ale ono duże, większe od mojego :) i ładne ujęcie masz, takie wyraziste, pewnie sprzęt miał konkretny:)

Gosiaczekkkk Ty też masz super fotkę i też duża dzidzia :) super!
 
reklama
Do góry