reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
Dziewczyny sliczne te zdjecia :-) Oby bylo ich jak najwiecej!!
U nas na razie zdjec nei bedzie, bo moja lekarka nie ma w gabinecie usg, wiec na usg jeszcze troche poczekam :-(


Szkoda, że nie możesz tego zobaczyć, a nie myślałaś o tym żeby może na jakąś jedną wizytę odwiedzić lekarza z usg nawet prywatnie. ja za taką prywatną wizytę z usg w 6 tyg. ciąży zapłaciłam 70zł, bo mój lekarz był na urlopie.

<-------- A to moja dzidzia jak miała 9 tygodni i 1 dzień, 2,5cm długości. Machała do mnie nóżkami i rączkami. To było coś niesamowiyego, że te 2,5cm jest takie prześliczne, moje, we mnie uczucie nie do opisania. Ale co ja tam wam gadam, przecież wy to dobrze wiecie.
 
no i chyba można pójść gdzieś państwowo, tylko trzeba mieć skierowanie od lekarza. jak boisz się., lub po prostu nie chcesz wziąć od swojej lekarki, to idż do pierwszego lepszego gabinetu państwowego (albo do szpitala położniczego) i tam myślę, że nie będą robić problemów....

jest jeszcze jeden sposób... trochę nieładny, ale... możesz "udać, żę brzuch ciebie boli i bardzo się martwisz.... ja bym tak zrobiła- chyba

np. w poprzedni weekend bardzo kiepso się czułam, i we wtorek pierwze co zrobiłam to poszłam na usg z rana (a na usg miałam iśc dopiero 13 maja)... no ale jak się bałam.
poszłam dzisiaj do lekarza swojego, który prowadzi moją ciążę i powiedziałam jak jest, że się przestraszyłam, bo marnie się czułam. uśmiechną się do mnie i powiedział, że powinnam zainwestować w aparat usg do domu, przy tym wręczył mi skierowanie na nowe usg, które mam 13 maja :-p
 
poszłam dzisiaj do lekarza swojego, który prowadzi moją ciążę i powiedziałam jak jest, że się przestraszyłam, bo marnie się czułam. uśmiechną się do mnie i powiedział, że powinnam zainwestować w aparat usg do domu, przy tym wręczył mi skierowanie na nowe usg, które mam 13 maja :-p

To Ci się udało, popłakałam się ze śmiechu
 
reklama
Do góry