reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

slodziutki te wasze fasoleczki...tez juz niemoge sie doczekac kiedy i ja zobacze na monitorze moja mala fasolke albo groszka..hihih
ja niestety do tej pory jeszcze niebylam u gina,poniewaz ubezpieczenie mi na to nie pozwolilo...ide dopiero jutro albo pojutrze...zalezy jak mnie przyjaciolka w niemczech zarejestrowala...(tam mam ubezpieczenie)a mieszkam od 3 miesiecy w holandii-a tu to jeszcze z tego co mi wiadomo ze 2 tygodnie musze czekac:(((takze robie wypadzik do przyjaciolki,odpoczne sobie i zalicze gina:))))przynajmiej mam wymowke dla mojego partnera,ze juz czas bym miala zrobione badania-co jest prawda..a poprostu w ten sposob i odpoczne od niego...hihihi...
gdy tylko bedzie wszystko oki...tak odrazu wzuce zdjatko:))))szkoda tylko ze jeszcze nie mozna zobaczyc czy bedzie chlopiec czy dziewczynka:(no ale i tego sie doczekam...modle sie teraz by wszystko bylo oki:)))a wierze i wiem-ze tak:))))
ps.sorki jesli nie skladnie pisze...ale jakos ostatnio tak mam...1000mysli na minute:))))co wszystkto bym chciala napisac
pozdrowienia dla wszystkich fasoleczek i groszkow
 
reklama
cześć dziewczynki ja już dzisiaj po wizycie u gina... :)))
moje maleństwo nadal ma różnice o 2 tygodnie, bo według USG to dopiero 9tc1d ale rozwija się dobrze :)) Ma 29mm więc jeszcze malusie.Zdjęcie mam wydrukowane bo mój gin nie ma takiego sprzętu żeby mi nagrać, ale jak się uda to zeskanuje i zamieszczę :))) Serducho ślicznie widać, główkę, nóżki i rączki :))
 
Czesc dziewczyny, pierwszy raz weszlam na ten watek, jakos wczesniej nie zauwazylam... A tu tyle pieknych zdjec, takie cuda widac tak wczesnie. Ja niestety, pierwsze USG bede miala dopiero 20 maja, bede wtedy 12,5 tyg. w ciazy wiec sporo pewnie zobacze:) Ale juz nie moge sie doczekac, teraz troche zaluje ze nie poszlam prywatnie wczesniej (w ok. 8 tyg.), teraz to uz za pozno, wyczekam te 3 tyg. bo nie chce za czesto robic usg, tak naprawde nigdy nie wiadomo co szkodzi, co nie. Tutaj (w Szkocji) lekarze sadza, ze lepiej nie robic, chyba ze jest taka potrzeba, bo cos z ciaza nie tak.
Pozdrawiam i poki co bede wasze ociechy podgladac:)
 
Pianistka tomam nadzieję że jak będziesz miała już swoje foto to wkleisz utaj.... :tak:jest jeszcze jedno forum gdzie są też między innymi zdjęciaqmojej dzidzi....
usg naszych pociech .. zapraszam również tam:laugh2:
 
Mam nadzieje ze bede mogla sie jutro pochwalic zdjeciem mojego maluszka ale nie wiem co bedzie bo krwawilam i ma przyspieszony skan(usg) mamy nadzieje ze malenstwo zyje i jest zdrowiutkie:sorry:
 
moje malenstwo
 

Załączniki

  • Image0338.jpg
    Image0338.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 58
Mam zdjęcie w ręku i wieczorkiem je wstawię :-) a jeżeli nei wieczorkiem to jutro. Moje maleństwo się niesamowicie ruszało! Dostałam tylko jedno zdjęcie, ale dobre i to :-) Moja dzidzia na 5,01 cm długości i zmienił mi się termin porodu. Teraz termin mam na 18 listopada. Przezierność karkowa w normie, czyli jest dobrze. Widziałam serduszko pieknie bijące, żołądek, pęcherz (już sika!) mózg i szkielecik :tak: Najbardziej mnie zachwyciło jak skakał i machał się :tak: Matko, jakie to jest niezwykłe uczucie!
 
zazdroszczę ci że aż tak się poruszał, mój ostatnio nie dawał tak ochoczo znać o sobie :)) chociaż może odziedziczył coś po tatusiu i będzie spokojnym dzieckiem, bo jeśli będzie miał po mnie temperament to raczej wole żeby nie zaczął dawać znać, bo będę strasznie kopana w brzuszek... bo ja to troszkę taka niespokojna, wszędzie mnie pełno :))
 
u nas to jest tak, że i ja i mój Ł jesteśmy temperamentni i neicierpliwi i wszędzie nas pełno. Więc jezeli dziecko będzie spokojne to pójdzie po dziadkach, chociaż w sumie dziadki tez niespokojne...
 
reklama
Hej, bardzo dlugo tu nie zagladalam, glownei przez brak czasu. Dzis bylismy pierwszy raz na usg, no i nasza dzidzia ma torche ponad 13 tyg, a od glowy do pupy mierzy 7,2 cm. I z tego co mozna na razie zobaczyc to wszytsko ok. Alez strasznie machala do nas raczkami, a potem to juz nawet sie boksowala :-)
 
Do góry