reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

reklama
U nas przebił się pierwszy:tak: nie widać go mocno, malusieńki jeszcze jest, ale czuje że kłuje, a jak mnie gryzie to ała:szok: Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki:tak:
 
Hej dziewczynki!Mo synio dzis konczy 8 miesiecy,niecale 2 tygodnie temu wyszly mu 2 ząbki,najpierw jeden tydzien pozniej drugi :) Bylam tu zalogowana jak tylko dowiedzialam sie o ciazy ale nie mialam natchnienia,teraz postaram sie rozwinac podrawiam Was serdecznie:)
 
witam:-) Moja Kasia ma już sześć ząbków, i o dziwo przebiegało to dość spokojnie-pierwsze dwie dolne jedynki wyszły jej przed skończeniem czwartego miesiąca, a potem średnio co cztery pięć tygodni wychodziły parami:-)
 
malgs, mami80 - gratuluje zabali, Fajnie, bo troszke mnie uspokoilyscie, juz sie balam ze moja mala ma za duzo zabali jak na ten wiek:baffled:.... Ale jak widac nie tylko z niej taki maly gryzon;-);-);-).
 
U nas jeszcze brak zęboli, nadal czekamy!

d9147be6466ab61d56cc3be17c491050-7315faa186e54269fdf24442592d9748.png
 
Bartuś ma już 4. troszkę dziwnie mu wyszły bo najpierw dolne (to w porządku) a poźniej gorna lewa dwójka.. tydzień po nie górna lewa jedynka... i wydaje mi się strasznie duuuuża... tj szeroka...
 
reklama
A my mamy pierwszego ząbka nareszcie i jakieś widoki na kolejne (tzn. rozpulchnione dolne dziąsełka). Pozdrawiam
 
Do góry