reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
A tak wygladaja nasze zaproszenia:

hpim0935rn8.jpg


hpim0936hm9.jpg


hpim0938rw4.jpg


I co Wy o nich sadzicie :confused:;-)
 
reklama
Luczynko,super pomyslowe zaproszenia! :tak: :-) Podobaja mi sie bardzo. :-) A jeszcze wczoraj tak sie o nie martwilas. ;-) Mowilam,ze to przychodzi tak nagle. :tak: :-D
 
Luczynko,super pomyslowe zaproszenia! :tak: :-) Podobaja mi sie bardzo. :-) A jeszcze wczoraj tak sie o nie martwilas. ;-) Mowilam,ze to przychodzi tak nagle. :tak: :-D

Ciesze sie ze podoba Ci sie nasze zaproszenie :-) Ja strasznie lubie kartki i zaproszenia takie recznie robione :tak: Mysle jeszcze nad jakimis podziekowaniami od Oliwki dla gosci ;-)
 
Margolis a ja mam takie pytanko do Ciebie-czy Oliwki (opoznione :zawstydzona/y:) kartki urodzinowe doszly i do Nataszki i Igorka? Bo nie dostalam od Onetu potwierdzenia co do kartki Igorkowej :no: a wysylalam i do jednego i do drugiego Twojego Dzieciatka :tak:
 
Luczynko śliczne te zaproszenia.Pomysłowe.
My coraz biedniejsi:-(Super wystrzałowych urodzin to Pati nie będzie miała:-(Cała kasa idzie na opłaty z mieszkaniem.Tort będzie na pewno.
 
U nas też skromnie torcik i dwie koleżanki Maciusia zostana zaproszone , rodzinka nie przyjedzie bo w dwu pokojowym mieszkaniu trudno byłoby ich wszystkich pomieścić no i za daleko mają:-(.Ale i tak wierze że będzie wesoło:-D
 
OLIWCIU,LUCYNKO,GRZESKU!!!

ZUZIA Z CAAAAAAAAAALEGO SERDUSZKA DZIEKUJE ZA PRZESLICZNY URODZINKOWY SWETEREK I KARTECZKE!!! JEST PRZECUDOWNY!!! A JA AZ SIE PORYCZALAM ZE WZRUSZENIA!!! :zawstydzona/y: :-( :laugh2: :-D

JESTESCIE NIESAMOWICI!!! PRZEEEEEEEEKOCHANI!!! :happy2: :-D :happy2:
 
Agutko, śliczną kreację będzie miała Zuzia. Będzie z Niej Mała Księżniczka.
Luczynko, Oliwkowe zaproszenia bardzo mi się podobają, są bardzo pomysłowe.

Ja nie robię zaproszeń. I w ogóle jestem jakoś do tyłu, fakt mamy jeszce trochę czasu ale Filip ciągle nie ma urodzinowego stroju no i z prezentem od nas też zrobił się problem bo właśnie przed chwilą dzwonił Filipcia chrzesny żebym nie kupowała rowerka bo on kupuje.
 
reklama
Do góry