reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Chcialam Wam pokazac jaka sukieneczke kupilam Oliwii na roczek ale od wczoraj nie moge umieszczac zadnych zalacznikow na forum. Caly czas wyskakuje mi okienko z zalacznikami i pisze ze mam juz full. W zwiazku z tym usunelam wczoraj wszystkie moje zalaczniki a nadal jest wypelnienie na maxa i nic nie umiem tam wrzucic. Miala juz tak ktoras z Was?? Moze mi ktos pomoc??
 
reklama
Agutko i Luczynko pochwalcie sie tymi sukieneczkami!! Umieram z ciekawości!! Oliwia nie będzie ubrana na biało, to juz postanowione;-) Ma sukieneczkę kolorową, teraz tylko musimy kupić jakieś eleganckie białe body, albo bluzeczkę a do tego jasnoróżowy sweterek i jasnoróżowe buciki:tak: Chyba że spadnie śnieg to będzie problem, hehe:-):-D:szok:
 
Lucy sukieneczka Oliwki jest juz wrzucona na BB ale "samopoczuciu". Pochwal sie kreacja Twojej Liwki :tak:JA w sumie nie chcialam bialej sukienki ale jak ta zobaczylam to nie moglam sie powstrzymac zeby jej nie kupic :-p
 
Pisalam kiedys ze chce zeby Oliwka miala kolczyki na roczek i wiecie ze miala juz przebite uszka jakis czas temu. Teraz jednak gdy uszka sa juz idealne do noszenia kolczykow (nie bylo zadnych problemow) mozemy oficjalnie pochwalic sie Oliwci pierwszym w zyciu DYPLOMEM :-)

hpim0913uz8.jpg
 
A ja sukienusią Mariczki, bucikami, i opaską (która sama uszyłam!!! ;-) ) pochwale sie juz po urodzinkach :-) Wstawie Wam fotke mojego wystrojonego, rocznego Skarba :tak: :-)
 
reklama
Do góry