reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

No wlasnie tak sobie mysle bo ja np bym nie robila tych kulek w okolo na dole, ani nie lepilabym żadnych ozodób z tej masy to pewnie mniej... Musze ja sobie najpierw potestowac troszke ;) Bo juz z mysla o torciku Mackowym sie rozgladam jakie pokrycie moze miec wiekszy sens ;-)
 
reklama
Nimfii myślę, że zużyłam jakieś 200-250 gr, a robiłam kuleczki i ozdoby...reszta leży w lodówce owinięta folią, choć nie wiem czy się jeszcze do czegoś nada..
 
Witajcie kochane..

No my juz po Olinkowych urodzinkach.
Wszystko sie pieknie udalo ,choc przed samyma impreza mialysmy z siostra i mama konkretnego stresa. Poza tortem wszystko przygotowywalysmy same ,a to ze moja siostra to perfekcjonistka to nie bylo lekko. Impreza byla na 17 a ja o 16 dopiero wieszalam dekoracje. Pierwsi goscie przyszli ( sic!) o 16.40 a ja bylam jeszcze w dresie. Na szczescie byla to moja dobra kolezanka i po prostu przy niej sie malowalam i przebieralam. Nawet wlosow nie zdazylam wyprostowac.
Wszyscy sie pojawili ,byly jeszcze 3 bobiki w Olinkowym wieku. Sam solenizant spisal sie doskonale ,tylko na poczatku wlaczylo mu sie " chce byc tylko z mama" ,ale po chwili mu przeszlo.
Dostal super prezenty ktorymi troche pochwale sie na naszym chwalipietowym watku.
Z alko mielismy tylko szampana ,ale potem obczailam ,ze moj drogi malzonek obalil pol whisky z mezem kolezanki( za zdrowie synka -wiadomo).
Tort mi sie podobal choc szczeze mowiac z ta cene powinenie byc smaczniejszy i wiecej odpicowany.
Cale party staralysmy sie utrzymac w kolorach rybki mini mini ( bo to ukochana bohaterka Olinka. Bo tylko na niej umie sie skupic ,inne bajki sa za dlugie, a rybke poznaje ,muzyczke poznaje i natychmiast rogal na buzi)
Muze mielismy sama dzieciece przeboje obecne , wszystkie olimpiady w jarzynowie ,spacery to przygody zdrowe ,ogorki i inne zuzie. Sama robilam skladanke.
Najedlismy sie ,otwieralismy prezenty ,potem byl tort i o 20 wszyscy sie zwineli ,a my poadalismy ze zmeczenia.

Generalnie Olinkowe urodziny uwazam za udane

DSCN0704.jpg DSCN0705.jpg DSCN0706.jpg DSCN0707.jpg DSCN0708.jpg DSCN0709.jpgDSCN0712.jpg DSCN0713.jpg DSCN0714.jpg DSCN0715.jpg
 
winki kurcze wystrój piekny - widac ze wszystko perfekt dopracowane :-D Mieliscie jednak balony z helem - fajnie ;-) Zeby tak u nas gdzies je napelniali to fajnie by bylo :sorry2:
W kazdym razie przyjecie swietne i widze ze cala masa prezentow byla! No a z tortami to niestety tak jest czesto ze te piekne nie sa tak smaczne :-( kiedys torty bywaly smaczniejsze niz teraz. a szczerze mowiac to w Krakowie tylko z jednej cukierni jaka znam sa takie tortu na zamowienie co naprawde przepyszne! Tak to pozostale to sama margaryna i cukier...
U nas takze rzadzi rybka Mini Mini :-) Kuba w ogole rybki uwielbia :-) chyba przez tro ze maja takie wielkie oczy :-D Jak ogladalismy Gdzie jest Nemo to sie smial z tych rybek.. ale co on rozumie z tego to ja nie wiem :sorry2:
 
winki - przepięknie było. Wystrój super, Olinek sliczny, Wy piękni! Jedzonko wyglądało b. smakowicie:) Dzieciaki miały radości. Ciasteczka jedyneczki super! :)
Tort bardzo ładny. U nas na Chrzest był niedobry, za to ten na roczek przepyszny - ale wzięłam zamiast tradycyjnego tortu ciasto cherry jako tort
 
Winki wszystko super przygotowane, widac ze impreza udana i dopracowana w kazdym szczegole. Super wygladacie.
Mamy ta sama walizke na zabawki - jak ja zobaczylam w Ikei to nawet sie nie zastanawialam tylko bralam, bardzo mi sie podoba.
 
reklama
WINKI pieknie pieknie!!! prawdziwy kinder bal jak z filmów serio, rzeczywiście wszystko dopiete na ostatni guzik...... Dzieci miały osobny stół na słodkosci? fajny pomysł. naśmiałam sie z tej whisky , ja tez oznajmiłam męzowi, ze alko nie bedzie, tylko martini, a on powiedział, ze to niesprawieldiwe bo martini to moj ulubiony alkohol, a on zostal pominiety... fajnie, ze Siostra pomogła. No a Jubilat w tej koronie wyglada jak Książe. Piekne przyjecie. Brawisimo!!!!!!
ps. biała szafka z ikei?
 
Do góry