reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

reklama
Winki kurcze, ale impreza, fajnie, że Oluś ma kolegę w podobnym wieku! Świetny wystrój a Ty nie wyglądasz na taka co się ubirała w ostatniej chwili;-)
 
winki wow jestem pod wrażeniem jak perfekcyjnie wszystko mieliście dopracowane i wystój i jedzenie i sam Jubilat elegancki!!! super!!! i Ty kochana odstrzelona!!!
 
Dziekuje dziewczynki. W momencie jak zadzwonil dzwonek do drzwi mialam na sobie granatowy welurowy dres. Peter poszedl otwierac drzwi a ja zalozylam rajstopy i sukienke. Dwie rzeczy. Umalowalam sie juz przy Milenie i znalazlam buty. Wlosy umylam rano ,ale zazwyczaj je prostuje a nie zostawiam takie napuszone na szczotke. No ale na to juz nie mialam czasu.
Oli ma kilka znajomkow w swoim wieku. W sumie 5. ALe nie moge powiedziec ,ze oni jakos super razem sie bawia. Raczej kazdy sami i tylko patrza gdzie mama.
Anus- szafka pod telewizorem prosto z ikei. Wiadomo.
 
My już po Roczku. Był udany, ale jakoś roczek Olafka bardziej mi zapadł w głowie, chyba już emocje i ekscytacja mniejsze, zwłaszcza ze strony Tatusia, który całą sobotę nie robił nic :-( i na wieczór juz nie wytrzymałam, i powiedziałam co o tym myśle, to sie w niedzielę wział chociaz za lekkie porzadki.
W sobote wieczorem przygotowalismy balony, i to już nas troche wprawiło w lepsze humory.
No ale dość narzekania.
nasze menu:
obiad
karkówkwa pieczona z sosem czosnkowym
udka pieczone,
kotlety w corn flaksach
kotlety tradycyjne
ziemniaczki
surówka biała kapusta,marchewka
deser:
TORT śmietankowo - truskawkowy (pyszny mus truskawkowy ze świeżych truskawek i galaretki)
sernik z masy twarogowej (puszysty az cholerka nie dał sie kroić)
przystawki:
ryba po grecku
krokiety z kurczakiempieczarkami
sałatka makaronowa z kurczakiem
sałatka seler ciety, anananas,szyneczka

Jubilatka sprawowała sie znakomicie, dostała wózior dla Lalek, a do tego wózka było jeszcze krzesełko do karmienia,nosidełko, dużo lalek, pieknie recznie robiony album na zdjecia z okresu 0-12 (kurcze kto mi go wypełni, słaba jestem w te klocki). Gości było 10 dorosłych,5 dzieci. Było głosno i wesoło. Marika na wróżbie wyciągneła reke do kieliszka, ale zdecydowała sie jednak na łańcuszek złoty.
Tutaj pare zdjęc, pozniej cos dorzuce
 

Załączniki

  • DSC_1060.jpg
    DSC_1060.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 119
  • DSC_0994.jpg
    DSC_0994.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 113
  • DSC_1025.jpg
    DSC_1025.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 108
Anus wszystko wygląda cudnie! Menu bardzo smakowite, ja przed śniadaniem jestem i mi ślina leci na klawiaturę... Masz prześliczne dzieciaczki!! I bardzo eleganckie! A chłopy... no cóż potrafią ostudzić wszelki zapał- mój jest w tym mistrzem... A masz tort z bliższa cykniety?? Tam jest opłatek z Mariczką??
 
anus super :tak: zwlaszcza ze wszystko przygotowalas calkiem sama ;-) My mamy to potrafimy sobie świetnie dac rade bez chlopów, ale byloby naprawde fajnie jakby wykazywali więcej entuzjazmu, jak piszesz :tak: Córa slicznie wyglądała :tak: A i ten torcik - brzmi smakowicie :tak:tez myslam o takiej masie sernikowej do tortu ale na sam koniec uznalam ze moge miec za duzo zabawy z tym :sorry2: a ty do sernika dawalas tez galaretke, czy margaryne czy nic?
 
reklama
winki impreza superasna oj kobieto wy powinniscie planowac imprezki otworzyc jakis rodzinny interes ;-) jedzonko wyglada smakowicie a torcik wyglada superr :-) no a Olinek jaki przystojniak i elegant,sliczny jest :-)
anus menu smakowite,kobito ale zes sie napracowala.Mariczka wyglada slicznie a braciszek widac ma niezla frajde teraz wozic siostre we wozku :-) sliczny torcik.
 
Do góry