reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

Jakie menu bedziecie miały na urodzinkach?? Ja bede robic kolacje i słodkości.

Menu na kolacje:

sałatka gyros
szogun z makaronem
klopsiki z sosem meksykanskim i ryżem
udka+skrzydelka pieczone
mielone i schabowe
sałatka warzywna taka tradycyjna
sałatka z pomidorow+ogorkow+sałaty
bigos??
ryba po grecku

Wystarczy??
omg... respect dla ciebie ilona :szok::-)
ja nie dość że połowy z tego zrobić bym nie umiała :zawstydzona/y:, to Alicja może dałabym mi czas na wstawienie kurczaka do pieca i zrobienie sałaty ;)

Naprawdę podziwiam, że umiesz zrobić taką imprezę mając dziecko, dla mnie to niewykonalne :/.


Ja jeszcze urodzinek nie planuję, pewnie w niedziele kiedy wypadają urodzinki przyjadą do nas rodzice i teściowie, a w poiedziałek zaprosimy może jakichś dzieciatych znajomych...
 
reklama
omg... respect dla ciebie ilona :szok::-)
ja nie dość że połowy z tego zrobić bym nie umiała :zawstydzona/y:, to Alicja może dałabym mi czas na wstawienie kurczaka do pieca i zrobienie sałaty ;)

Naprawdę podziwiam, że umiesz zrobić taką imprezę mając dziecko
, dla mnie to niewykonalne :/.
.

Lubie dobrze zjesc, lubie sie grzebac przy garach. Dobrze ze to co jem nie odklada mi sie na ciele bo bym wygladala juz jak sumo hehehe

Mam nadzieje ze uda mi sie wszysto zrobic a Maja bedzie w tym czasie oazo spokoju i da mamie przygotowac jej urodzinki. Troche podziele obowiazki pomiedzy babcie ;-) Jedna zrobi ciasta-bo ja nie umiem piec. Druga babcia pomoże mi w robieniu kolacji. Jakoś to bedzie a wcale nie jest tego dużo.
 
o kurcze, a ja planowalam calkiem na słodko jak zwykle, ale chyba musze się nieco zreformować

tak sobie pomyslalam ze zaczne od tortu, a potem wystawie na stol wszystkiego po trochu jakas salatke, ciasto, cos na cieplo, moze kanapeczki albo cos w tym stylu. Też nei chce za mocno szalec, bo praca 2 dzieci, nie bedzie lekko, a nie chce padac na pysk, z reszta jakos tak mi sie wydaje, ze na urodziny to taka wielka feta nie musi byc
 
ja wam powiem ze jestem lewa w pieczeniu :D a piekłam z siostra tort na chrzciny jej córy .... Biszkopt bajka ... prosciutki ...pozniej tniesz na 3 warstwy i przekladasz kremem a góra? jak tylko se wymyslisz :) ... mozesz np zielony krem <są barwniki> i kupic samochodziki i zrobic <cukrowe na allegro> droge :) albo z masy lukrowej wymyslac ile sił :D Kira nawet trupieciache ;-)
 
reklama
Do góry