reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

reklama
Kilolek podziwiam Cię , ze planujesz jeszcze tę imprezę... człowiek orkiestra :tak:

Ja dziś bede kleic swinki, w weekend wyprobujemy biszkopt i krem :tak: szkoda , ze bede mogla obejsc sie tylko smakiem:zawstydzona/y:
Bede musiała zrobic 2 torty- na impreze rodzinnna i dziecinna
 
ja własie impreza niedoplanowana. Dzis na wariata jakieś zakupy robilam. Miałam tylko godzinkę, bo mam szla do pracy. wydalam masę kasy, jesczez wielu rzeczy nie mam. Chlopakom kupiłam puzzle - michasiowi drewniane. Generalnie rezent z agrosze. Nic ciekawego nie bylo, a na siłe nie chcialam kupować. Może później coś m kupię lepszego, a grunt by jakiś drobiazg był.
Dziś musze popiec biszkopty. Jutro kremy ale jeszcze nie wiem jaki będzie tort michasiowy. Muszę szybko mysleć. Mialam plan wystawic torty na balkon zamiast do lodówki a tu 14 stopni! :/
 
ja będę miala 2 sporawe. Jeden chyba się nei zmieści. Tzn tort sam to by się zmieścił ale musze go polożyć na tacy, która jednak nie wejdzie. No i jak włoże 2 torty to mi sie sałatki itp nie pomieszczą a wole na balkon wystawić torty niz np. kurczaka
 
Podajcie jakieś propozycje na sałatki dla dorosłych ??? Nie wiem czy już gdzieś te przepisy są ale nie nadrobie tego wątku. Z góry dziękuję.
 
Dziunka racja tyle jest fajnych pomysłów na tort ze jak idzie wybrac to nie wiadomo co !!! :)))) a ta mini słodka :D sama zrob :D wieksza satysfakcja bedzie :D

Minnie super ale nie mogę znaleźć przepisu. A zrobiłabym!!! Dasz jakiś pomysł? Np. krok po kroku :D

aromat to na pewno to samo co olejek???
musze miec pewnośc, bo nie mam juz czasu na próby
impreza jednak w niedzielę. nie mam pojęcia jak sie ze wszystim wyrobię, bo nawet jeszcze nie wiem co zrobić

W Kauflandzie np są olejki migdałowe.


A macie pomysł na MENU DLA DZIECI?
 
reklama
Do góry