reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

reklama
Dziunka nie widziałm , ze Ty masz takie zdolnosci :) Ja jestem antytalent plastyczny - dobrze , ze mąż w wolnych chwilach lubi cos na płótno "przelać" to i chyba świnki mu wyjdą :)
Mini jest the best :)
 
haha jak dla kogo???? No przeciez nie dla Ciebie :p kurde ja bym wykorzystala sytuacje :-) hehehe to moze jakis kombinezon albo dadatkowa kurtke zimowa? ;-) albo jakies jeansy i koszule na urodziny hehe


tak mi sie przypomnialo moj kuzyn na urodziny 18ste od mamy dostal odkurzacz (mieszkaja razem) co by mu sie latwo odkurzalo hahahahhaa zajeb.... prezent na 18stke
hehe dobre :D

moje dzieci dostana po nowym kubku, Kuba grę planszową a Michas jeszcze nie wiem ale coś z odgłosami zwierzątek, drobiazg jakis, bo na imprezę kasy pójdzie sporo

sluchajcie co to jest "olejek migdalowy"??? w tej masie plastycznej co dziunka dala jest. Wygoglowalam ale same jakies erotyki i kosmetyki mi sie wyszukały
 
hehe dobre :D

moje dzieci dostana po nowym kubku, Kuba grę planszową a Michas jeszcze nie wiem ale coś z odgłosami zwierzątek, drobiazg jakis, bo na imprezę kasy pójdzie sporo

sluchajcie co to jest "olejek migdalowy"??? w tej masie plastycznej co dziunka dala jest. Wygoglowalam ale same jakies erotyki i kosmetyki mi sie wyszukały
a to nie bedzie zapach do ciast ???? RUF gorzki migdał aromat zapach do ciasta (1279588013) - Aukcje internetowe Allegro cos takiego ? innych znalesc nei moge
 
aromat to na pewno to samo co olejek???
musze miec pewnośc, bo nie mam juz czasu na próby
impreza jednak w niedzielę. nie mam pojęcia jak sie ze wszystim wyrobię, bo nawet jeszcze nie wiem co zrobić
 
reklama
Do góry