kilolek
podwójna listopadowa mama
- Dołączył(a)
- 24 Marzec 2007
- Postów
- 11 197
wowo superasny!!!!
biszkopt od biedy możesz kupic gotowy, tylko krem z robic i ozdobićo matko ale cuda pieczecie!!!! WOW!!!!
Ja wczoraj zamowilam sobie miejscowe na roczek bo ludzi do zaproszenia sporo a miejsca w domu brak tak wiec urodzinki Oliverkowi odprawie w Polskim Clubie ;-) nie jest to najladniejsze miejsce ale za to mozemy robic co chcemy bo pracuje tam w weekendy jako barmanka wiec wyjdzie nas miejsce prawie za darmo :-)
Czas wszystko zaplanowac ;-) musze przejrzeć dokladnie ten temat i podszkolic sie w pieczeniu tyle ze u mnie piekarnika brak wiec nie wiem jak to mam zrobic![]()
słuchajcie, biszkopt juz mamy - super przepis jak wieść niesie ale czym będziemy przekładać? Może zaczniemy zbierac przepisy na kremy? i jakiś spis zrobimy???
no dopra prawda jest taka, ze ja nie znam żadnego więc albo nie poratujecie albo będę musiała z torebki zrobic