reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Moja mała dzisiaj pokopala mnie w okolicy żeber ::) Własnie sobie uświadomiłam oprzez to jaka już musi byc duża!!!
 
reklama
Moj mamluszek ostatnio jakos malo ruchliwy sie zrobil ... tyle dobrze ze ruchy czuje :) ... zadko bo zadko ale są ... a to najwazniejsze :)
 
Monia nie martw się ;) Mój też w ciągu dnia nie kopie, w każdym razie ja nie czuję, chyba te upały go usypiaja, ale przed snem i rano kopie mamusię, więc też nie wstrzynam alarmu ;) :)
 
Moja tesik troche przycichla, pewnie zaczyna powoli sie przyzwyczajac aby bardziej czasowo wariowac i chodzic spac.
Bo jak nei patrzec to powoli juz nasze gwiazdy zaczynaja miec swoje pory, a nie jak przedtem non stop jazda i balanga w brzusiach ;)
 
A moj maly szkrabik uslyszal ze mamcia sie denerwuje i wlasnie podkopuje mnie od 30 min po brzuchu :) ... kochane malenstwo .. dba o mame :D
 
Maciej nadal pełna aktywność....kopniak za kopniakiem.....czasem mam uczucie jakby pedałowal na jakimś rowerku...hi hi ;D ;D ;D ;D ;D
 
moje chłopaki jak sie rozbrykały to czasami wydaje mi się, że one w ogóle nie śpią, mam nadzieje, że tak im po porodzie nie zostanie ;D
 
moja Ninka od jakis 3-4 dni zaczela tak mocno kopac, ze az czasem boli! chyba juz jest duza i zaczyna sie jej robic za ciasno, bo strasznie sie wierci i kopie bardzo wysoko nad pepkiem albo bardzo nisko w pachwiny. juz sie nie moge doczekac nastepnego ug, zeby ja zobaczyc :)
 
reklama
witajcie powiem wam dziewczyny szczerze ze momentami to bardzo sie boje bo nie czuje mojego malenstwa moze sie i wierci ale najbardziej daje mi sie we znaki rano i wieczorem jak juz lezymy w lozku wtedy to wiruje jak szalone tu kopnie tam kopnie poprzewala mi sie troche na pecherzu a ja co 5 minut latam do lazienki
 
Do góry