reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

reklama
Dziewczynki, a ja się co nieco martwię :( Synek wczoraj nic nie kopał, a dziś to raptem chyba trzy razy kopnął po tym jak do niego "pukałam" ::) Czy jak maluch już zaczyna kopać to nie powinno być to w miarę regularnie?? Czy powinnam się tym martwić??
 
Witaj Nadia! Nie martw się narazie ruchy nie muszą być regularne, dopiero w póżniejszych tygodniach ciąży tak powinno być i trzeba to obserwować.Nie stresuj się :) jest ok
 
Ja wyczytałam w mądrej książce że własnie po 28 tygoniu..U mnie tez maluszek róznie kopie..az mocniej, a innym razem w ogóle nie czuje..Ha..a wczoraj to już przesadził-w pęcherz!! I to wtedy gdy akurat jechaliśmy samochodem i już się chciało siusiu. Mały złośnik
 
Moj mlody to przez weekend odpoczywal na maxsa ::) ... od czasu do czasu zapodal kopniaka ... a od dzisiaj tance ;D ... no tak zaczal sie tydzien czas do "pracy" ;) hihi

A jutro wizyta u gin i juz cala oczywiscie chodze :)
 
reklama
Do góry