reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie podpowiedzi 🙂 ja biorę tylko kwas foliowy i omega 3 o Nutridrinku również słyszałam, więc zamierzam kupić 😊
 
reklama
cudnie słyszeć, ze rosnie i dokazuje !
Super 😍
Mam nadzieję że za rok o tej porze, też napisze to samo o sobie 😊

Dziekuje za podpowiedź o nutridrinkach
Ja kupiłam odżywkę białkową bez cukru, 1,5 miarki na 250 mleka roślinnego z dodatkiem szpinaku świeżego i siemię. Super przekąska, a zapotrzebowanie dzienne na białko uzupełnione 😄 białka masz w różnych smakach, wg. Mnie najlepsze to słony karmel 🤪
 
Czytam o tych białkach i zastanawiam.sie które lepsze weganskie czy nie ?
Większość tych na rynku bazuje na mleku krowim.
Ktoś ma większą wiedzę na ten temat?
Znalazłam weganskie na foodsbyann.
 
Czytam o tych białkach i zastanawiam.sie które lepsze weganskie czy nie ?
Większość tych na rynku bazuje na mleku krowim.
Ktoś ma większą wiedzę na ten temat?
Znalazłam weganskie na foodsbyann.
Ale w jakim sensie lepsze?
Wiesz, one tak bezpośrednio w całym procesie nie pomogą ;-) To tylko po to, by ewentualnie zaproponować organizmowi trochę dobrostanu. Ja nigdy nie piłam żadnych białek, po prostu odżywiałam się normalnie i zdrowo pod tym kątem 🤷‍♀️
 
Ale w jakim sensie lepsze?
Wiesz, one tak bezpośrednio w całym procesie nie pomogą ;-) To tylko po to, by ewentualnie zaproponować organizmowi trochę dobrostanu. Ja nigdy nie piłam żadnych białek, po prostu odżywiałam się normalnie i zdrowo pod tym kątem 🤷‍♀️
Ja też starałam się jeść "normalnie", zdrowo. Fakt, spożywam dużo serków, jogurtów, ale dlatego, że lubię. Myślę, że najważniejsze to jeść racjonalnie i z głową. Nutridrinków nigdy nie piłam. Odżywki białkowej spróbowałam raz... wylądowała w koszu.
 
Wyniki 5 dni po transferze 5 dniowej blastocysty 😭 od transferu miałam uczucie że się nie uda
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-17-13-05-11-201_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-17-13-05-11-201_com.android.chrome.jpg
    342,5 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry