reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie podpowiedzi 🙂 ja biorę tylko kwas foliowy i omega 3 o Nutridrinku również słyszałam, więc zamierzam kupić 😊
 
reklama
cudnie słyszeć, ze rosnie i dokazuje !
Super 😍
Mam nadzieję że za rok o tej porze, też napisze to samo o sobie 😊

Dziekuje za podpowiedź o nutridrinkach
Ja kupiłam odżywkę białkową bez cukru, 1,5 miarki na 250 mleka roślinnego z dodatkiem szpinaku świeżego i siemię. Super przekąska, a zapotrzebowanie dzienne na białko uzupełnione 😄 białka masz w różnych smakach, wg. Mnie najlepsze to słony karmel 🤪
 
Czytam o tych białkach i zastanawiam.sie które lepsze weganskie czy nie ?
Większość tych na rynku bazuje na mleku krowim.
Ktoś ma większą wiedzę na ten temat?
Znalazłam weganskie na foodsbyann.
 
Czytam o tych białkach i zastanawiam.sie które lepsze weganskie czy nie ?
Większość tych na rynku bazuje na mleku krowim.
Ktoś ma większą wiedzę na ten temat?
Znalazłam weganskie na foodsbyann.
Ale w jakim sensie lepsze?
Wiesz, one tak bezpośrednio w całym procesie nie pomogą ;-) To tylko po to, by ewentualnie zaproponować organizmowi trochę dobrostanu. Ja nigdy nie piłam żadnych białek, po prostu odżywiałam się normalnie i zdrowo pod tym kątem 🤷‍♀️
 
Ale w jakim sensie lepsze?
Wiesz, one tak bezpośrednio w całym procesie nie pomogą ;-) To tylko po to, by ewentualnie zaproponować organizmowi trochę dobrostanu. Ja nigdy nie piłam żadnych białek, po prostu odżywiałam się normalnie i zdrowo pod tym kątem 🤷‍♀️
Ja też starałam się jeść "normalnie", zdrowo. Fakt, spożywam dużo serków, jogurtów, ale dlatego, że lubię. Myślę, że najważniejsze to jeść racjonalnie i z głową. Nutridrinków nigdy nie piłam. Odżywki białkowej spróbowałam raz... wylądowała w koszu.
 
Wyniki 5 dni po transferze 5 dniowej blastocysty 😭 od transferu miałam uczucie że się nie uda
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-17-13-05-11-201_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-17-13-05-11-201_com.android.chrome.jpg
    342,5 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry