reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
To we wrześniu nam się szykują 3 transfery wygląda na to?

@Ola9876 14 września
@Devin 20 września

A Ty @Sunflowerxxx kiedy mniej więcej?

@mama 2012 a Ty kiedy robisz test/idziesz na betę? 🤞
Ja mam zrobić 4.09 więc poczekam i zrobię z krwi. Nie robię żadnych testów, bo ostatnim razem w 12dpt przy becie 300 zrobiłam test to wyszedł mi negatywny ..więc teraz nawet o tym nie myśle
 
24.08:-) ale na nic się nie nastawiam. Miałam już dwa transfery . Mój pierwszy transfer miałam podane tez dwa zarodki które nie były przebadane i w ogóle sie nie zagnieździły, potem podany jeden i poronienie w 7 dc no i teraz trzecia ostatnia próba.. więc zobaczymy... a najlepsze jest to że pierwszego syna mam z ciąży naturalnej w którą zaszłam bez żadnych problemów i sama ciąża była bez żadnych komplikacji... a później 5 lat starań i nic az w końcu zdecydowaliśmy się na in vitro, ale też jeszcze wtedy nie wiedziałam , że tak ciężko będzie ... może gdybym wiedziała to w ogóle bym się nie zdecydowała.... ze względu na stres jaki za każdym razem się przechodzi:-)
To podobnie jak u mnie też syn, 6 lat temu bez problemu ciąża naturalna. Jak miał 2.5 zaczęliśmy starania o drugie. Od listopada 22' próbujemy ivf. Dwa transfery nieudane niby dobrych zarodków. Niedługo zaczynamy od nowa...powodzenia! Mogę wiedzieć w jakim jesteś wieku? Ja 38, amh 3 a po suplementacji dhea ponad 5. Ale tak.jak u Ciebie, zakładałam że 1 próba i będzie a to tak nie jest niestety..Którym lekiem byłaś stymulowana?
 
Jak wybieraliscie zarodek do transferu? Z lekarzem? Jutro wizyta , już mi serce bije i się denerwuje 🥺
Jak sa badane to mysle ze wybiera najlepszego klinika. A my nie badaliśmy to mielismy sami wybrac. Oczywiscie wybrałam ja, najlepszego i poronienie. Teraz maz bedzie wybierał, on ma zawsze szczescie 😎
 
Jak sa badane to mysle ze wybiera najlepszego klinika. A my nie badaliśmy to mielismy sami wybrac. Oczywiscie wybrałam ja, najlepszego i poronienie. Teraz maz bedzie wybierał, on ma zawsze szczescie 😎
serio samemu się wybiera jak niebadane? To my chyba będziemy musieli rzucic kostką, o ile będzie z czego wybiewrac 🙈
 
serio samemu się wybiera jak niebadane? To my chyba będziemy musieli rzucic kostką, o ile będzie z czego wybiewrac 🙈
Moze zalezy od kliniki my dostalismy po hodowli liste z wynikami i na wizycie przed transferem mialam powiedziec ktorego chcemy 😀
Tak samo jak mowila ze jak badane to i znana płeć i tez bym mogla wybrac😃ale to chyba na nielegalu xD
 
reklama
Moze zalezy od kliniki my dostalismy po hodowli liste z wynikami i na wizycie przed transferem mialam powiedziec ktorego chcemy 😀
Tak samo jak mowila ze jak badane to i znana płeć i tez bym mogla wybrac😃ale to chyba na nielegalu xD
oj tak, płeć to na bank pod stołem 🙈 kurcze, zaskoczyłaś mnie teraz, jakoś myślałam, że to jest tak, że lecą po kolei według "jakości" zarodka 😳
 
Do góry