reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Jakieś wytyczne dostałaś? Byłaś na wizycie w klinice czy u wybranego ginekologa już?
byłam u gina gdzie będę prowadziła ciążę. Niestety system jej się zawiesił i nie mogła wystawić skierowania. Mam we wtorek odebrać na badania 1 trymestru i glukoze. I we wtorek też 29.08 mam wizytę w klinice i licze, że ♥ już będzie 💪
 
z tym AMH to roznie bywam duzo tez zalezy od stymulacji :) moje jest troszke ponad 1 i dla przykladu przy pierwszej punkcji pobrano mi 6 komorek a przy drugiej 27
Hej, a mogę wiedzieć co zmieniliście? Jakie różnice między 1 a druga stymulacja i z jakim skutkiem?:) (jeżeli mogę wiedzieć) I jakie leki dostawałaś? Czy morfologia nasienia prawidłowa czy obniżona? Pozdrawiam serdecznie!
 
Hej dziewczyny, dopiero zaczęłam się interesować tematem invitro ale patrząc na moje wyniki nie wiem czy jest sens umawiać się na wizytę... Mała, jednorozna, szczątkowa macica, genetyczny brak jajników, brak endometrium, czy mam jakiekolwiek szanse na invitro ?
 
Dziś dostałam okres ( 11 dni po punkcji). Wizyta w środę. Wiem tylko że będę miała USG , coś się dowiedzialyscie więcej na wizycie po punkcji?
 
Dziś dostałam okres ( 11 dni po punkcji). Wizyta w środę. Wiem tylko że będę miała USG , coś się dowiedzialyscie więcej na wizycie po punkcji?
Ja mam jutro rano wizytę, czyli to bedzie w 8dc. Mialam przyjsc po zakonczonym okresie. Dam znać co jutro powie. 3dc w Twoim przypadku to nie za wcześnie?
 
reklama
Do góry