reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
4.1.1 mamy 3 sztuki
3.2.2 mamy jedną
3.1.2 mamy jedną
Podpowiecie jak to rozszyfrować ?
jak na moje to 3 masz bardzo dobre, i 2 dobre/średnie. Bo pierwsza cyfra to jest klasa od 1 do 5 gdzie 5 jest najlepsza. A druga i trzecie cyfra to też jakieś oznaczenia. U mnie było 1 to a, a 2 do b. I ja miałam jeden zarodek cześć 4ab(4.1.2) który się nie przyjął, 3bb (3.2.2) śpi w łóżeczku a drugi 3bb rośnie we mnie. Także nie wiem czym to idzie, że tamten taki dobry i się nie przyjął a słabsze bez problemu
 
reklama
jak na moje to 3 masz bardzo dobre, i 2 dobre/średnie. Bo pierwsza cyfra to jest klasa od 1 do 5 gdzie 5 jest najlepsza. A druga i trzecie cyfra to też jakieś oznaczenia. U mnie było 1 to a, a 2 do b. I ja miałam jeden zarodek cześć 4ab(4.1.2) który się nie przyjął, 3bb (3.2.2) śpi w łóżeczku a drugi 3bb rośnie we mnie. Także nie wiem czym to idzie, że tamten taki dobry i się nie przyjął a słabsze bez problemu
Dziękuję ♥️ proboje jakoś to zrozumieć bo wszystko dla mnie nowe , a wizyta dopiero koło 4.09
 
Do góry