reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
A powiedz, jak się czujesz i kiedy powinnaś mieć miesiączkę? Który jesteś dpt?
Jestem 9dpt, czuje się bardzo różnie 🙈 co jakiś czas mam takie jakby skurcze, np. wczoraj wieczorem bolała mnie głowa i bolały mnie piersi tak po bokach, ale generalnie nie czuję za bardzo żadnych objawów (zresztą biore tyle progesteronu, ze nie wiem czy to nie jest powód wszelkich objawów). Miesiaczke powinnam dostać 26 marca (według aplikacji, zazwyczaj to +/- jeden dzień). Ja już sama nie wiem jak się czuję 🙈
 
Jestem 9dpt, czuje się bardzo różnie 🙈 co jakiś czas mam takie jakby skurcze, np. wczoraj wieczorem bolała mnie głowa i bolały mnie piersi tak po bokach, ale generalnie nie czuję za bardzo żadnych objawów (zresztą biore tyle progesteronu, ze nie wiem czy to nie jest powód wszelkich objawów). Miesiaczke powinnam dostać 26 marca (według aplikacji, zazwyczaj to +/- jeden dzień). Ja już sama nie wiem jak się czuję 🙈
Ja dzisiaj powinnam dostać miesiączki. I powiem szczerze, że nawet się dobrze czuję. Bez żadnych bóli okołookresowych. Nie wiem czy to dobrze czy źle wróży. 🤔 Dzisiaj jest mój 12dpt 3 dniowego zarodka. Jestem ciekawa czy test ciążowy by wyszedł? 🙈🙊
 
Ja dzisiaj powinnam dostać miesiączki. I powiem szczerze, że nawet się dobrze czuję. Bez żadnych bóli okołookresowych. Nie wiem czy to dobrze czy źle wróży. 🤔 Dzisiaj jest mój 12dpt 3 dniowego zarodka. Jestem ciekawa czy test ciążowy by wyszedł? 🙈🙊
Myślę, że tak :) byłby wiarygodny (z pewnością ten czuły, oczywiście najlepiej z porannego moczu). Ja miałam 5dniowy, dlatego wiem, ze moj test tez byłby juz wiarygodny, ale nie mam odwagi 😁
 
reklama
Ja dzisiaj powinnam dostać miesiączki. I powiem szczerze, że nawet się dobrze czuję. Bez żadnych bóli okołookresowych. Nie wiem czy to dobrze czy źle wróży. 🤔 Dzisiaj jest mój 12dpt 3 dniowego zarodka. Jestem ciekawa czy test ciążowy by wyszedł? 🙈🙊
masz juz wynik ?
mysle ze test spokojnie juz pokaze 2 kreseczki
 
Do góry