reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Cześć dziewczyny, dzięki za pamięć. Wróciłam do pracy i rzadziej tu zaglądam...
Czekam do zrobienia bety, pójdę we wtorek zamiast czwartku.
Trzymam kciuki za Wasze testy i badania!
 
Hejka :) Ja dzisiaj wróciłam do pracy i sama nie wiem co myśleć. Wczoraj miałam kłucia w jajnikach (na zmianę, chociaż częściej w lewym :D ). Ponadto bolała mnie noga i nie mogłam w nocy spać (wiecie, taki ból mięśni nogi, czasami moja babcia mówiła, że to taki "ból na zmianę pogody"), ale wątpię, że to ma związek. Dziś rano też miałam lekkie problemy żołądkowe, ale to chyba lekki stres na powrót do pracy. Ogólnie - boje się rozczarowania, to chyba jest najgorsze. Bóle głowy też mnie trochę męczą.
Doskonale Cię rozumiem, też mnie stresował dzisiejszy powrót do pracy... rano było mi wręcz słabo... Potem od razu trafiłam na głęboką wodę, tona nowych obowiązków i wymagań... a trudno mi uzmysłowić koleżankom, że wolałabym się trochę pooszczędzać na razie, bo wyjdzie, że się lenię...
 
reklama
Hej, zniknęłam z horyzontu, ale wróciłam. Wreszcie zaczynamy działać! Właśnie czekam na miesiączkę i zaczynam serię zastrzyków od drugiego dnia cyklu 💪 Tak jak jeszcze kilka tygodni temu się tego bardzo bałam, tak teraz nie mogę się doczekać i rozpiera mnie pozytywna energia 😃 (pewnie szybko mi przejdzie, bo jestem mięczakiem, który boi się igieł i bólu) Także śmieję się, płaczę, przeklinam, że życie jest niesprawiedliwe i jadę sobię na tym moim emocjonalnym rollecoasterze 🙈😂 w planach mam dzisiaj wysprzątanie całego mieszkania i sport, żeby pobudzić okres 😵‍💫 Jeśli zacznie się za późno może być potem terminarzowy bałagan, bo w Święta klinika jest zamknięta 🙈 Trzymam kciuki za dziewczyny, które są po transferze. Coś czuję, że będzie tutaj wysyp kreseczek 🥰
 
Do góry